Brzotonuca struna

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.308
Broj reagovanja
333
Lokacija
Beograd
neba je napisao(la):
pobedis u trci na 100 metara nekog paraplegicara i smatras da je to uspeh ?
I ko je osim tebe dobar varalicar da znam da ga potrazim u pm da pecam pored njega da bih zadovoljio vase (kolega sa foruma) prohteve, sujete I picke materine :)
Sve vrhunski ribari a niko nista ne napravi.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.138
Broj reagovanja
1.215
Lokacija
Čačak
Ja sam dobar varalicar :) ako hoces mogu i super lovan vobler da ti napravim :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.308
Broj reagovanja
333
Lokacija
Beograd
Nisam ni sumnjao. Ae napravi da vidim bas. Znam za neke tvoje ranije radove ( da ne pomisle kolege svasta axaxaxxa ). Ali mislim Oholi da nisi ni prici ovih Nebinim varalicarima.
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
941
Broj reagovanja
99
ti koji znaju nesto,kao i ja ne pecaju u drustvu,samo i eventualno u strogo ogranicenom  ;)

Maricu ,ja nikad sujetan nisam bio ,a sto se tice jer ti da svaki dan ides na pijacu naredne 3 godine neces videti smudjeva koliko sam ih ja uhvatio  :hammer:
Da se sujetim za smudja od 400g ???????!!!!!!!! ili mislis da je to megalomanski uspeh sto je uhvacen na fly ?

A znas kako Romi love smudja na 25 maju npr,uzmu pritku ,zakace kedera i trce pored obale,i da vidis uhvate po jednog dva na dan,verujem da im je teze nego tebi na fly  :hammer:

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.308
Broj reagovanja
333
Lokacija
Beograd
Ma mozes i dupe sirom da namazes I uhvatices garant, daj bre Nebo ne zajebavaj, znas kako me boli bre stojko. Ovaj smudj je stavljen samo da pokazem da je moguce uhvatiti i da nije neka filozofija. U zadnje vreme ne kacim slike bas zbog komentara pojedinaca a izmedju ostalog pecam zbog sebe a ne zbog drugih. Ko je kakav ribar, da li je bolji ili ne, da li hvata bolje smudja ili lipljena to su smesna poredjenja. Najvise hvata onaj koji je stalno na vodi i to je opste poznato. Bar kod nas na forumu, jer ce od 30 izlazaka da ga usere jedan da se osuri od ribe.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.138
Broj reagovanja
1.215
Lokacija
Čačak
Ako znas za ranije radove onda nema potrebe....
Sad misija uspela..... Ja uhvatio lom stukica na fly ali nisam ni blizu ispunjene misije. Mora bar 55-60cm da bude da bi je racunao. Ove gloce su razbibriga. Smudj od 30cm je bebica. Na petljas sa strimerom moze da se klepi,.... Cekam onog od kilo ipo :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.308
Broj reagovanja
333
Lokacija
Beograd
Ne znam za vas ali meni je misija uspela. Izadjoh na vodu i upisah smudja. naravno da bi bilo dobro da je bio jedan od 5 kg ali polako ne treba biti nezajazljiv. Prvo ovi sitni pa onda ako da Bog oni veliki. Jbg sta cu kad se nisam rodio kao neki da odmah klepam macole :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.138
Broj reagovanja
1.215
Lokacija
Čačak
Ja ne znam ko lovi macole odmah.... Prva stuka na fly daj boze da je 20cm imala.... Ostale su od 25 do max 40... Samo je poenta da nikakav uspeh nije uhvatiti malu ribu.... On mucenik jede sve kako bi porastao sto prr :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Rićma je ispunio sve što je rekao. Uhvatio lipca na Gradcu, uhvatio dobrog lipca kod Ljubovije, uhvatio smuđa na 25. maju na mušičarac, sve u najavi. Jedino što nije ispunio, da bude prvak države u mušičarenju, ali se tu ograničio na sledeću sezonu u kojoj će se takmičiti. Ne budite zavisni, skinite kapu u znak poštovanja. Rićma, I salute.  :respect:
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
52
https://www.youtube.com/watch?v=W5SnCMffR0g

:tbumb: :tbumb: :tbumb:
 
Vrh Dno