Danas sam bio na vodi

easyrider_

Full member
Učlanjen(a)
25.07.2007.
Poruke
724
Broj reagovanja
353
Lokacija
Banja Luka
Gde je ova lepota?
Radovna... Prelijep potok/rjecica u NP Triglav.
Bacah juce suvu muhu (od madamX na broju 12 do cdc majske na 18) od 9h do 21h a ribi repa ne vidjeh, nit sam vidio da se ijedna dizala na povrsinu. Jednu malu povukao na sekundu u brzaku a svi ovi tereni kao ogledala iz bajke juce su za mene bili pusti... dvojica pobra su lovili na nimfu-takodje nista... musicara kolko zelis... ko na sajmu...
Il ja ne znam da pecam il me riba nece... da nisam do sad na slicnim potocima lovio jako solidno, bio bih siguran da je ova prva opcija... ovako... ne znam da ne znam...
Slovenija me u ovom aranzmanu nece vidjeti... za dugo...
Dozvola, uzgred receno 60€
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.731
Broj reagovanja
1.051
Lokacija
Svilajnac
Radovna... Prelijep potok/rjecica u NP Triglav.
Bacah juce suvu muhu (od madamX na broju 12 do cdc majske na 18) od 9h do 21h a ribi repa ne vidjeh, nit sam vidio da se ijedna dizala na povrsinu. Jednu malu povukao na sekundu u brzaku a svi ovi tereni kao ogledala iz bajke juce su za mene bili pusti... dvojica pobra su lovili na nimfu-takodje nista... musicara kolko zelis... ko na sajmu...
Il ja ne znam da pecam il me riba nece... da nisam do sad na slicnim potocima lovio jako solidno, bio bih siguran da je ova prva opcija... ovako... ne znam da ne znam...
Slovenija me u ovom aranzmanu nece vidjeti... za dugo...
Dozvola, uzgred receno 60€
Bude dan ili ne bude. Prvog puta sam se na Đetinji razbio od ulova drugog puta sam se pitao jel to ista reka od prošle godine. Ne valja ni ovako ni onako, ili je manje zanimljivo ili deprimirajuće. Ako bih mogao da biram zlatna sredina je najbolja uz neku ulovljenu kapitalnu. 60€ jeste skupo ali je Slovenija top EU destinacija za nas sport.
 

easyrider_

Full member
Učlanjen(a)
25.07.2007.
Poruke
724
Broj reagovanja
353
Lokacija
Banja Luka
Bude dan ili ne bude. Prvog puta sam se na Đetinji razbio od ulova drugog puta sam se pitao jel to ista reka od prošle godine. Ne valja ni ovako ni onako, ili je manje zanimljivo ili deprimirajuće. Ako bih mogao da biram zlatna sredina je najbolja uz neku ulovljenu kapitalnu. 60€ jeste skupo ali je Slovenija top EU destinacija za nas sport.
Jeste top destinacija ali toliko musicara nisam vidio za citavu proslu godinu ko ova dva dana u Sloveniji... dodjes na vir u 11h a znas da je tu protatalo vec 3-4 ribara u zadnjih 2 sata prije tebe... nije to za mene...
Probao sam prosle god gornji tok Neretve i iako (skoro) nema ribe vece od 35-40cm, to je ono za sta ne zalim dati ni novac ni vrijeme. Ljudi pitomi, priroda divlja i sresces za 3-4 dana boravka mozda jednog vanzemaljca u cerada odjelu...
Sloveniji svaka cast... znaju ljudi kako se radi poso... i lijepo je do jaja... samo ja nisam za tu hiper pricu... to je sve...
 
Vrh Dno