Pliva

TMF #4

Senior member
Učlanjen(a)
21.01.2020.
Poruke
214
Broj reagovanja
235
Onda smo posle nekog vremena, malo pojačali...ali nakon što smo skapirali, da je bukvalno svaki mikron bitan, da bi se garonje dovele do kamere...
 

Prilozi

  • IMG-267ca689266d812c60be31b00a7d4fa0-V.jpg
    IMG-267ca689266d812c60be31b00a7d4fa0-V.jpg
    350,6 KB · Pregleda: 35

TMF #4

Senior member
Učlanjen(a)
21.01.2020.
Poruke
214
Broj reagovanja
235
Hvala!
Za celu ekipu neko sasvim novo iskustvo.
Što za nas sa kraćim stažom, što za naše kolege sa dužim stažom u ff.
Slikala nas ekipa iz Bosne, pa čekamo i ostatak...zato je reportaža iscepkana...
 

MafkeDryFly

Junior member
Učlanjen(a)
03.11.2022.
Poruke
92
Broj reagovanja
87
Ma ako je iscepkana, biće slađe. Posebno mi je drago što se pominje UL pribor, mislim na štapove
lakše kategorije čiji sam ljubitelj 13 god .i samo UL i potoci brtskoplaninski.

Nekada je bila svađa na drugom forumu što koristim #2 ful flex i prozvan sam kao sadista prema ribama.
Ljudi koji nisu ispod 5-ice probali ništa nisu kapirali da mekana dvojka vrlo lepo zamori ribu pa i krupniju.

Bosna je prelepa i moram Bože zdravlja što pre da je obiđem. To mi je bio san pred sam početak rata i
nikako da obiđem prelepu Bosnu iako imam kod koga i gde da me dočeka, sam ribočuvar.

HVALA puno TMF !
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.731
Broj reagovanja
1.051
Lokacija
Svilajnac
Prelepo okruženje srce mi se nasmeja i svaka čast na lepim ulovima 🙂
 

TMF #4

Senior member
Učlanjen(a)
21.01.2020.
Poruke
214
Broj reagovanja
235
Ma ako je iscepkana, biće slađe. Posebno mi je drago što se pominje UL pribor, mislim na štapove
lakše kategorije čiji sam ljubitelj 13 god .i samo UL i potoci brtskoplaninski.

Nekada je bila svađa na drugom forumu što koristim #2 ful flex i prozvan sam kao sadista prema ribama.
Ljudi koji nisu ispod 5-ice probali ništa nisu kapirali da mekana dvojka vrlo lepo zamori ribu pa i krupniju.

Bosna je prelepa i moram Bože zdravlja što pre da je obiđem. To mi je bio san pred sam početak rata i
nikako da obiđem prelepu Bosnu iako imam kod koga i gde da me dočeka, sam ribočuvar.

HVALA puno TMF !
Zaboravih...pecalo se klasama od #2 do #4.
Dvojica čak i sa glass štapovima.
Uživancija...
 
Vrh Dno