Author Topic: Danas sam mušičario  (Read 373511 times)

Offline gringo

• Hero Member
  • Why... so... serious?
Re: Danas sam mušičario
« Reply #735 on: August 21, 2008, 02:13:23 PM »
Terzo ce da budes biven ;D. Zar nije trebalo ti da se javis :bat:?

Milance pade li kod tebe neki sitan makar? Ja sam batalio da se zezam sa sitnim (mozda bih nekog i zeznuo) al kad videh one tarpune nisam mogao da odolim da samo njima bacam.
"Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not fish they are after" Henry David Thoreau

Offline sebastian

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #736 on: August 21, 2008, 02:31:54 PM »
ah terate me da uzmem slobodno i odem do dunava da vam pokazem kako se to radi  :doh: ;D ;)
meni u zadnje vreme nista ne pali toliko koliko lov stuke, ova godina je za mene u znaku stuke (moja prva ljubav ::)). Za sada jos nisam popravio ni jedan moj rekord...ali mozda krajem avgusta ili negde u septembru i bude novih rekorda i novih vrsta na listi. Za sada sve uobičajeno ali lepo. Bucova sam se več malo uželeo.  :yeswink:

Offline Terza

• Full Member
  • ...ne znam sta sam hteo...bitno je da sam hteo...
« Reply #737 on: August 21, 2008, 03:15:43 PM »
Terzo ce da budes biven ;D. Zar nije trebalo ti da se javis :bat:?

Milance pade li kod tebe neki sitan makar? Ja sam batalio da se zezam sa sitnim (mozda bih nekog i zeznuo) al kad videh one tarpune nisam mogao da odolim da samo njima bacam.
...imao sam dobar ulov pre neko vece pa sam morao da je vidim preko dana    ;)
...rodjen da peca,primoran da radi...

Offline Mixmaster

• Hero Member
« Reply #738 on: August 21, 2008, 10:20:37 PM »
u cacku kraljevu itd-srbija jugozapad mera za klena je 25cm,ovo vazi za teritoriju kraljevackog drustva
Evo, danas sam sve mislio na taj propis.

Offline oholi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #739 on: August 22, 2008, 03:39:19 AM »
e imas + za to  :), vidis kako cacani pozitivno uticu na tebe, ako pocnes bas dobar da budes,mozda i neku cacanku kao bonus dobijes  :)
ne znam da pecam al' me riba hoce

Offline zvezdan

• Hero Member
« Reply #740 on: August 22, 2008, 11:34:21 AM »
Nisam danas,ovo je od sinoc pre posla.Tri ovakva,identicna, u roku od 15 minuta na belog clousera.Dunav je bio katastrofalno prljav,voda je nosila travu u ogromnim kolicinama,cini mi se da  kad god sam provukao strimer bez skupljanja busenja,hvatao sam ribu.
"I woke up this morning with nothing on my mind
!" Jim Morrison

Offline Pedja

• Hero Member
  • Veteran
    • www.musicarenje.org
« Reply #741 on: August 22, 2008, 03:35:25 PM »

Danas smo ja i Misha misicarili u samom centru grada.. :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh:
Nisava je izuzetno cista i hladna imajuci u vidu pakleno vreme i maleni vodostaj,pockali smo klencice jes nije ih bilo mnogo ali daleko od toga da nemamo cime da se pohvalimo...? :-* :-* :-* :-* :-*
A u povratku smo sapazili nesto o cemu nista necu pisati vec ce slike reci vise od 1000 reci..........? :smoke: :smoke: :smoke: :smoke:
Znamo de legare  :yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink:

Offline Milanče

• Hero Member
    • SILEX
« Reply #742 on: August 22, 2008, 09:47:40 PM »
Tek da se upišem - 1 mali smuđ i 1 pristojna štukica  :) pušteni.
Još 2 udarca i jedno spadanje, mislim da je smuđ koji bi završio u frižideru :doh:
"observation plus thought equals fish" Richard Walker

Offline Goci

• Hero Member
« Reply #743 on: August 22, 2008, 10:17:37 PM »

Onomad sam mušičario smuđa na jezero. Neće. Il ja ne znam. Al znam da je ROSS Essence FC od 9' klase 7, koga pazarih kod Simpsona u butik, i sa kojim sam bacao strimere u noć, prava bombonica od štapa! I to ljuta, za štuje, smuđa i bucka. I onu ribu s brci što neće na muve.  Al će da zaoće... :)

Offline gringo

• Hero Member
  • Why... so... serious?
« Reply #744 on: August 22, 2008, 11:00:28 PM »

Onomad sam mušičario smuđa na jezero. Neće. Il ja ne znam. Al znam da je ROSS Essence FC od 9' klase 7, koga pazarih kod Simpsona u butik, i sa kojim sam bacao strimere u noć, prava bombonica od štapa! I to ljuta, za štuje, smuđa i bucka. I onu ribu s brci što neće na muve.  Al će da zaoće... :)

Goci posle ovakve fotke i reklame treba Simps da te uzme za zastitno lice svoje firme 8). Bas si pogodan za majice, kackete, upaljace, podmetace.... ;D Oko placanja cete lako, u naturi sa necim iz FF :-[.
« Last Edit: August 22, 2008, 11:01:48 PM by gringo »
"Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not fish they are after" Henry David Thoreau

Offline simpson H

• Hero Member
    • www.musicarenje-shop.com
« Reply #745 on: August 22, 2008, 11:11:01 PM »

Goci posle ovakve fotke i reklame treba Simps da te uzme za zastitno lice svoje firme 8). Bas si pogodan za majice, kackete, upaljace, podmetace.... ;D Oko placanja cete lako, u naturi sa necim iz FF :-[.

Kakva divna fotka, narocito stap i cekrk, moracemo da razgovaramo o placanju u naturi ili poturi :D

Offline Goci

• Hero Member
« Reply #746 on: August 23, 2008, 12:24:22 AM »
Koji ste vi papani!  :doh: Morali ste obojica da kliknete na Quote umesto na Reply, pa sad cela strana izgleda ko troglava Goci aždaja...  :doh:

A slika je baš nikakva. Mnogo bolje će biti kada uskoro uhvatim jezersku štuku i položim je pored štapa!  :)

Offline zvezdan

• Hero Member
« Reply #747 on: August 23, 2008, 07:44:42 AM »
Sinoc sam musicario smudja,Dunav je bio mali i prilicno bistar.Dok sam bacao na belog clousera nista,ali kad sam stavio blago otezanog flasabu strimera srebrno-zelenog kolora sa malo dodatog zeca,nastao je cirkus.Udarali su i na 15 metara i pod samim nogama.Imao sam par nerealizovanih udaraca za koje sam siguran da je bio krupan,kucnuo bi samo jednom veoma blago,dok su sitniji gutali kao nenormalni,gotovo da nije trebala kontra.
« Last Edit: August 23, 2008, 07:45:54 AM by zvezdan »
"I woke up this morning with nothing on my mind
!" Jim Morrison

Offline sebastian

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #748 on: August 23, 2008, 07:50:40 PM »
@zvezdane, malo sam isprobao ovakve kao tvoje strimere sa zečetinom za smuđa...odlični su i na stajačim vodama. Doduše nisam srušio moj rekord smuđa (na muvu/strimera) pa ništa od fotki. U nekoliko navrata sam probao i uvek lovio nekoliko lepih riba (smuđa). Trenutno nemam fotić kod mene pa ne mogu da postavim slike nekih mojih strimera urađenih po uzoru tvojih. 
« Last Edit: August 23, 2008, 07:52:29 PM by sebastian »

Offline gringo

• Hero Member
  • Why... so... serious?
« Reply #749 on: August 23, 2008, 11:26:59 PM »
Feanor, Kole i ja smo bili na Belom Timoku kod sela Debelica. Ovo mi je prvi odlazak na ovu reku posle proslogodisnjeg trovanja. Ribe ima, ali manje. Pogotovu je primetan pad u brojnosti krupnih klenova koji se u ovoj reci uglavnom lako uocavaju. Raduje sto ipak ima ribe pa se sa malo znanja i srece ponovo moze doci do lepog ulova. A mi smo imali po malo od oba.
« Last Edit: August 24, 2008, 02:35:22 AM by Jr »