Author Topic: Danas sam mušičario  (Read 373512 times)

Offline Strelac

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Strelacfly
Re: Danas sam mušičario
« Reply #1500 on: January 21, 2009, 12:43:44 PM »
i jednog od tridesetak solidnih klenova koje sam danas, 20. januara, zeznuo na sitnu "Witch".

Da si napisao pet komada od po 800 grama dobio bi + od mene ali tridesetak  :nowink:. Ipak je ovo zimsko vreme. Koliko si prepešačio i promenio mesta?
“ We fish for pleasure; I for mine, you for yours”. J.Leisenring

Ivan Bogdanović
http://strelacfly.weebly.com/index.html

Offline Mixmaster

• Hero Member
« Reply #1501 on: January 21, 2009, 01:22:27 PM »
i jednog od tridesetak solidnih klenova koje sam danas, 20. januara, zeznuo na sitnu "Witch".

Da si napisao pet komada od po 800 grama dobio bi + od mene ali tridesetak  :nowink:. Ipak je ovo zimsko vreme. Koliko si prepešačio i promenio mesta?

Kad neko napiše ili kaže da izmišljam i preuveličavam ulov, to mi je veliki kompliment. Hvala Strelac. Samo, prevario si se, ja najčešće umanjujem i prikrivam svoj ulov. ;)
 Nisam ni mrdnuo dok sam juče kovao klenove. Sve sam ulovio na 2 kvadratna metra. Ostala mesta sam ostavio za danas, sutra, prekosu...i ostale ribare.
 Inače, lovio sam samo 2 sata, a onda, kada sam shvatio koji sam majstor, izašao sam iz vode i rekao: "Ovo je isuviše lako za mene." :hammer:
 Strelac, moraću da počnem da nosim neki povez preko očiju ili da zabacujem iza sebe, kako bi mi mušičarenje postalo zanimljivije. :D

Valjda se primećuje kako dobro mušičarenje popunjava "baterije"? Moje trenutno raspoloženje moglo bi da se nazove "mušičarska euforija". Oprostite ako nekome smeta.

« Last Edit: January 21, 2009, 01:24:58 PM by Mixmaster »

Offline dare

• Full Member
  • Volim da hakujem
« Reply #1502 on: January 21, 2009, 01:26:09 PM »
lazi lazi nece nista da ti skodi... :D :D :D :D :D
Volim zivot ali musicarenje obozavam

Offline Mixmaster

• Hero Member
« Reply #1503 on: January 21, 2009, 01:34:22 PM »
A da, jedino što sam prikrio je da sam pored klenova natakario još jednu vrstu ribe. Ko prvi da tačan odgovor o kojoj vrsti se radi, dobije od mene specijalan poklon.

Offline zvezdan

• Hero Member
« Reply #1504 on: January 21, 2009, 01:36:56 PM »
Belica?!
"I woke up this morning with nothing on my mind
!" Jim Morrison

Offline Mixmaster

• Hero Member
« Reply #1505 on: January 21, 2009, 01:39:55 PM »
Belica?!

Eh bre, Zvezdane, odmah si pogodio. Nisi dozvolio da se neko upeca i napiše :"Ribokradice, vataš pastrmke, sram te bilo!" :hammer:
 Treba ti neki materijal?

Offline Strelac

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Strelacfly
« Reply #1506 on: January 26, 2009, 04:28:27 PM »
Ja sam danas samo nakvasio strimera namenjenog klenu i to je to što se tiče mog današnjeg ribolova. Zbog čega nisam nastavio i bio uporan evo slika pa će Vam sve biti jasno.

“ We fish for pleasure; I for mine, you for yours”. J.Leisenring

Ivan Bogdanović
http://strelacfly.weebly.com/index.html

Offline zvezdan

• Hero Member
« Reply #1507 on: January 26, 2009, 05:24:52 PM »
Uh,prava boja za flashabou strimere :hammer:
"I woke up this morning with nothing on my mind
!" Jim Morrison

Offline Mixmaster

• Hero Member
« Reply #1508 on: January 26, 2009, 07:16:06 PM »
Ja sam danas mušičario, ali bez ikakvog ulova. Odabrao sam štukolov i možda mogu biti zadovoljan i time što mi je jedna znatiželjnica od oko 700g bar dopratila strimera i svoj aligatorski pogled ukrstila sa mojim. Posle duge zimske pauze i to je bio praznik za oči.
 Izgleda da je temperatura vode veoma niska, pa nisam ni pokušao da nimfarim bodorke ili crvenperke, a možda je trebalo...

Offline Pedja

• Hero Member
  • Veteran
    • www.musicarenje.org
« Reply #1509 on: January 27, 2009, 04:14:58 PM »
I tako je sve pocelo,naopako do gore nije moglo.
Deder Foxe ajde dosta je bilo lencarenja navlaci opremu i pravac Nisava.
Tako je i bilo FuLL oprema,nema sta nema i pravac poznati preliv ispod Niske Banje.Medjutim Fox nije imao na umu da je Nisava OGROMNA i mutna.
Stacu,kad sam vec dosao ajde u vodu, trazi neku vrbu palu u vodu,neki tisak i pocinji nema druge.
Dok sam namontirao sve u stanje pripravnosti pederasi sa sicevacke brane digose vodostaj za pola metra.
Tu si gde si,idemo lagano,predvez 014, musica RED TAG i poceo sam mahati prvi put ove godine.
-Bolje da niste videli--UZAS--
Menjaj jednu,drugu,trecu jok ni da pipne a Nisava samo dodaje gas :doh: :doh:
Vrati se Blue na Red Tag i posle skoro 3 sata vitlanja zakoprcao se jedan 100 gramac, a ja kao da sam izvadio klena od 5 kila,nema veze pocelo je pocelo,drugi skok promasaj,aha bice nesto,neeee Nisava u enormnom opadanju.Nista bata Blue ulovio si nesto pakuj se i ajmo do Toplog Izvora.
Aha,pazi da ne, jezero koliko ga je napunila Nisava a ribari koliko ti dusa oce...
Sve je jasno,idemo nazad domu toplom..
I tako se zavrsio prvi moj izlazak na vodu koji sam smestio u temu DANAS SAM MUSICARIO... :P :P :P :P
« Last Edit: January 27, 2009, 04:26:26 PM by Blue Fox Famozni »

Offline oholi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #1510 on: January 27, 2009, 07:10:19 PM »
ja kad dodjem na mutnu vodu mene mrzi i da pecam, tako da imas jedan ogroooooooman + od mene
ne znam da pecam al' me riba hoce

Offline Jovanča

• Hero Member
« Reply #1511 on: January 27, 2009, 08:57:31 PM »
ja kad dodjem na mutnu vodu mene mrzi i da pecam, tako da imas jedan ogroooooooman + od mene

Sta ti je narkoman, mora de zabaci  :tbumb:
Ko prezivi ovu godinu, sledecu je najebao!

Offline Pedja

• Hero Member
  • Veteran
    • www.musicarenje.org
« Reply #1512 on: January 27, 2009, 10:59:57 PM »
Musice mi struje venama... :D :D :D

Offline kurare

• Full Member
« Reply #1513 on: February 03, 2009, 08:54:24 PM »
Danas sam završio mušičarenje mladice 2008/2009, cilj: metrašica na mušičarac ostaje neostvaren i napadam ga ponovo na jesen.

Današnje dve, a bio je još jedan udarac:

Janez

Offline sebastian

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #1514 on: February 03, 2009, 09:01:07 PM »
Danas sam završio mušičarenje mladice 2008/2009, cilj: metrašica na mušičarac ostaje neostvaren i napadam ga ponovo na jesen.

Današnje dve, a bio je još jedan udarac:

Janez

e kolega, meni nije uspelo ove godine ni probati mladicu...ti si se fantastično proveo i mene još više potpalio... :) ako, ove godine valjda ce nam uspeti zajednicki na mladicu kako smo planirali prosle godine...evo ja sam uradio drustveno voznjo...sada jos mora da pokrijem racune i jos koji h da odovozim pa glavna...nadam se sto pre, pa cu vise biti neodvisan glede prevoza...do sada sam stalno morao da se gnjavim prevozom pa sam radije isao na vodu na koju mogu peske ili biciklom  ;D :D
a na mladicu nisam mogao da ti se pridružim zbog kojekavih odvecnih obaveza, ovoga i onoga itd.
« Last Edit: February 03, 2009, 09:03:30 PM by sebastian »