Author Topic: Babuske, sarani, grgeci, crvenperke, bucovi, skobalji.....  (Read 14076 times)

Offline ado bl.

• Full Member
Odg: Babuske, sarani, grgeci, crvenperke, bucovi, skobalji.....
« Reply #30 on: December 01, 2012, 02:30:22 PM »
hvala na odgovorima samo sto se to meni desavalo leti a ne sada ...evo i slike mesta....
Moj Gegula sto si te skobalje ganjao to nece ninasta  :nowink: ni plovkarosi ga tu nemogu zakaciti. To mjesto je odma ispod brane kod one ozidane supice. Tu ima lipena razvali iduci put sacekaj malo uvece pa ces vidjedi kako tu lipen kupi suhu muhu, za nepovjerovati  :drool:

Offline gegula

• Hero Member
« Reply #31 on: December 01, 2012, 07:11:26 PM »
jbg ado,nisam znao.prvi put dosao pao ko sa marsa....sta da ti kazem kad sam prvo jutro bacao nimfice ispod kampa i lovio zekice :doh:
always appreciate what you have,there is always someone out there who wishes that had what you have

Offline ado bl.

• Full Member
« Reply #32 on: December 01, 2012, 09:27:23 PM »
Ako je kod onog kampa na koji ja mislim ima isto lipena puno. Na pravim si mjestima bio steta sto nisi znao da bas tu ima bruka ribe  :doh:  jeli na ovaj kamp mislis preko puta. Na ovoj slici trcim za mladicom koja mi je uzela na nimfu ali 0,10 podvez nije izdrzao :(

Offline gegula

• Hero Member
« Reply #33 on: December 02, 2012, 08:42:15 AM »
mislim na kamp gde se krupa uliva u vrbas....inace,kakvi su tereni tu oko krupe????
always appreciate what you have,there is always someone out there who wishes that had what you have

Offline ado bl.

• Full Member
« Reply #34 on: December 02, 2012, 12:55:02 PM »
Po meni su to najbolji tereni na vrbasu u krupoj,krminama i kanjon to su mjesta gdje se jos uvjek moze zakaciti dobra riba,mada su i ta mjesta jako napadnuta od strane mesara sa lajnerima i svim drugim nacinima krivolova kojim se bave  :'(

Offline gegula

• Hero Member
« Reply #35 on: December 02, 2012, 12:58:56 PM »
videh jednog sa vaser kuglom i jedno 5 musica kako vuce al nista ni on nije upecao...tako da nisam bio najgori :nowink: