Author Topic: STRIMERI ZA SMUĐA  (Read 45129 times)

Offline simpson H

• Hero Member
    • www.musicarenje-shop.com
Odg: STRIMERI ZA SMUĐA
« Reply #210 on: January 13, 2013, 08:50:16 AM »
Knjun koji je napred pri naklom povlačenju izvrće strimer na bok.

A koja je tu poenta?

Offline Gogo

• Hero Member
« Reply #211 on: January 13, 2013, 11:34:45 AM »
imitacija bocnog plivanja bolesne ribice. ovo kod predatora izaziva napadacku reakciju pa kako to da neznas crni sipmpsone
Bistro i čisto

Offline drogi

• Hero Member
« Reply #212 on: January 13, 2013, 11:58:05 AM »
Ok,učinilo mi se da bi ovako zakrivljen vrat udice mogao da okrene strimer u vodi.

Ja tek kada sam vezao strimer pade mi to na pamet. Onda sam pravac na vodu i vidim da fukcioniše bez prevrtanja.

Offline simpson H

• Hero Member
« Reply #213 on: January 13, 2013, 12:57:28 PM »
Pa stvarno nemam pojma da zdrava ribica kad ubrza postane bolesna, mislim Ogi je objasnio kad ubrzas povlacenje da se ona prevrne na bok. Ja stvarno nisam video bolesne ribice koje ubrzavaju i idu bocno pravolinijski :)

Offline Gogo

• Hero Member
« Reply #214 on: January 13, 2013, 01:26:40 PM »
to je boki u prvoj fazi bolesti. kad je jos na mahove hvata a ima snage za poslednje trzaje. inace ispada kao da te zezam ali imao sam prilike vidjeti na vodi tako slicnu situaciju kada balin razbaca ribice udarcem repa. neke osamuti aneke samo izgube osjecaj za orjentaciju pa bude svega pa i pravolinijskog bjega na boku i sl.  Al posto covjek kaze da je isprobao i da se ne izvrce ovo vise ne spada ovamo pa da mu ne kvarimo dalje post.
Bistro i čisto

Offline simpson H

• Hero Member
« Reply #215 on: January 13, 2013, 01:35:20 PM »
Gogo pricamo o strimeru koji ne treba da se izvrce vac da ide kako ga mi vodimo. Ovo sa dodatkom koji izvrce strimer na stranu kad se on ubrza i nije bas pravilan rad strimera obzirom da je taj dodatak namenjen sasvim drugacijem radu. Nego igra se Ogi sa alternativnim materijalima pa i kad mu nesto ne uspe pokusava ovako da pravda. Sto, priznaces i nije svrha forumske diskusije.

Offline schok

• Sr. Member
« Reply #216 on: January 13, 2013, 02:19:30 PM »
ubrzanje strimera (brzo povlacenje) treba da imitira zdravu ribicu,a prevrtanje strimera na stranu treba da ima usporeno kretenje imitacije ,tj.imitaciju ranjene ribice.prosto,nije komplikovano. :smoke:
koliko demagogije sistemski poređane u artiljerijske salve
koliko pokradenih misli iza koji ne stoji ništa osim
mržnje
sujete
vlasti
i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred naše noge
i kako je do neprepoznavanja dovedena suština prevare...
B.S.Jony

Offline Gogo

• Hero Member
« Reply #217 on: January 13, 2013, 02:41:30 PM »
Sve pet Boki, slazem se s tobom , nije mu uspio strimer , tj. uspio je ali za drugu namjenu  :D Svejedno je bitno da lovi . Odmah je bilo jasno da se za namjenu brzeg povlacenja strimer ne smije izvrtati i okretati u vodi tu si u pravu, al vidis da kaze kako mu se ne izvrce a onda je to opet druga prica. :whistle:
Bistro i čisto

Offline simpson H

• Hero Member
« Reply #218 on: January 13, 2013, 02:48:41 PM »
ubrzanje strimera (brzo povlacenje) treba da imitira zdravu ribicu,a prevrtanje strimera na stranu treba da ima usporeno kretenje imitacije ,tj.imitaciju ranjene ribice.prosto,nije komplikovano. :smoke:

Pa bas tako sam i ja mislio ali ovaj strimer se ponasa drugacije :), makar po recima samog autora.

Offline schok

• Sr. Member
« Reply #219 on: January 13, 2013, 03:09:24 PM »
evo ovaj tip bas ciljano pravi strimer koji imitira ranjenu ribicu,vezuje ga tako da izgleda izvrnut na stranu ali nije.

mržnje
sujete
vlasti
B.S.Jony

Offline schok

• Sr. Member
« Reply #220 on: January 13, 2013, 03:31:29 PM »
ovde se to jos bolje vidi

mržnje
sujete
vlasti
B.S.Jony

Offline drogi

• Hero Member
« Reply #221 on: January 13, 2013, 03:44:43 PM »
Pa stvarno nemam pojma da zdrava ribica kad ubrza postane bolesna, mislim Ogi je objasnio kad ubrzas povlacenje da se ona prevrne na bok. Ja stvarno nisam video bolesne ribice koje ubrzavaju i idu bocno pravolinijski :)

Strimer se ne izvrće bočno sve vreme pri brzom povlačenju strimera. Ja sam napisao kad se naglo povuče on se izvrće na bok. Dakle nagli cim i on se izvrne. Pri ravnomernom povlačenju ima sitnu vibraciju.