Author Topic: Gest dobre volje  (Read 15626 times)

Offline Djole

• Hero Member
    • Evil Fly
Gest dobre volje
« on: October 29, 2008, 10:30:54 PM »
Gest dobre volje,
bice ako mogu slobodno da nazovem licna akcija u cilju omasovljavanja musicarenja kojom cu probati da dam svoj skroman doprinoso. Ukratko.
Svakog prvog u mesecu cu u konsultaciji sa par aktivnijih clanova ovog foruma dati na poklon i o mom trosku transporta komplet musica po slobodnom izboru (suve, mokre, nimfe) . Krajnji cilj su mi pocetnici u musicarenju i najmladji clanovi foruma. U ovom topiku ce biti imenovan clan foruma kome idu musice. Adresu ce poslati preko PM. 
Barrio Pro-Team
IFFF Master Certified Instructor & Two Handed Certified Instructor

Offline Gogo

• Hero Member
Re: Gest dobre volje
« Reply #1 on: October 29, 2008, 10:36:52 PM »
Gest dobre volje,
bice ako mogu slobodno da nazovem licna akcija u cilju omasovljavanja musicarenja kojom cu probati da dam svoj skroman doprinoso. Ukratko.
Svakog prvog u mesecu cu u konsultaciji sa par aktivnijih clanova ovog foruma dati na poklon i o mom trosku transporta komplet musica po slobodnom izboru (suve, mokre, nimfe) . Krajnji cilj su mi pocetnici u musicarenju i najmladji clanovi foruma. U ovom topiku ce biti imenovan clan foruma kome idu musice. Adresu ce poslati preko PM. 
Nemam riječi ... da smo bar bliže pa da se na neki način uključim, ako imaš ideje kako...tu sam :tbumb:
Bistro i čisto

Offline Djole

• Hero Member
    • Evil Fly
« Reply #2 on: October 29, 2008, 10:39:23 PM »
Gest dobre volje,
Nemam riječi ... da smo bar bliže pa da se na neki način uključim, ako imaš ideje kako...tu sam :tbumb:

Ti dovoljno doprinosis kao i vecina svojim aktivnim ucescem.  :tbumb:
Barrio Pro-Team

Offline Pedja

• Hero Member
  • Veteran
    • www.musicarenje.org
« Reply #3 on: October 29, 2008, 11:54:06 PM »
 :respect: :respect: :respect: :respect:
Apsolutno podrzavam ovu ideju Djoleta i naravno tu sam da POMOGNEM...  :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb:

Offline Djole

• Hero Member
    • Evil Fly
« Reply #4 on: October 30, 2008, 12:52:37 PM »
Zahvaljem se i ostalim ljudima dobre volje koji su mi se javili i podrazli ovu moju mini akciju, i koji su se takodje ponudili da daju udeo u vidu musica.  Jos jednom hvala. I ko god misli da nekom treba da se pomogne u pocetku, ili je pak skromnih finansijskih mogucnosti neka mi javi.
Barrio Pro-Team

Offline Djole

• Hero Member
    • Evil Fly
« Reply #5 on: October 31, 2008, 08:00:23 PM »
Za Novembar odluka je  pala da se set od 20 musica posalje Lazaru sa foruma. Hvala Uzivacu koji je takodje ispoljio gest dobre volje, dosao do mene i doneo njegov set musica da pridruzi mojim. Odlucio sam se za Lazara jer mislim da je najmladji trenutno aktivni clan foruma sa svojih 15 godina i koji kako vidim grabi fino u ovom nasem svetu FF i FT. Neka me slobodno neko ispravi ako negde gresim.

Molio bih Lazara da na PM dostavi tacnu adresu radi preuzimanja skromnog poklona ovog puta od mene i Uzivaca.
Barrio Pro-Team

Offline lazar

• Sr. Member
  • musicarenje je ZAKON
« Reply #6 on: October 31, 2008, 10:59:03 PM »
Hvala svima!!! Mnogo sam vam zahvalan!!! POZDRAV
Mushicharenje je zakon!!

Offline Djole

• Hero Member
    • Evil Fly
« Reply #7 on: December 18, 2008, 01:46:25 PM »
Mala pauza ali iz razloga sto nije bilo adekvatnih kandidata za moj skroman gest tako da sam odlucio da u sklopu dolazecih novogodisnjih praznika poklonim Feanoru u jedan "specijalan" strimer za lov stuke iz razloga sto se brzo i hrabro upustio u ovaj meni omiljeni deo FF. Majstore samo napred i daj adresu ili kad dodjes u tazbinu javi se. Poz
Barrio Pro-Team

Offline Darko (ex. Feanor)

• Sr. Member
« Reply #8 on: December 18, 2008, 02:28:12 PM »
Veruj mi da si mi sa ovim gestom ulepsao ovaj sumorni radni dan.
Veoma sam ti zahvalan i na  pomoci koju si mi do sada nesebuicno pruzio ,a tek ovo...
svaka cast Djole!!!
Vidimo se kada budem dolazio u dragu mi tazbinu :)
« Last Edit: December 18, 2008, 02:29:59 PM by Feanor »

Offline Darko (ex. Feanor)

• Sr. Member
« Reply #9 on: March 08, 2009, 08:25:53 PM »
Davno mi je Djole urucio ovaj fantasticni strimer ,ali, ga ja tek danas uslikah.

Offline Rancic

• Hero Member
« Reply #10 on: March 09, 2009, 09:09:44 AM »
Kad sam se javio prvi put na forumu sa početničkim pitanjima - posle nekoliko dana mi je Ivan "Strelac" poslao dvadesetak mušica "za srećan početak", posle toga i Jovan "100ka" i Zvezdan. Na ovim poklonima sam im neizmerno zahvalan.
Iako sam početnik uzeću i ja učešće u ovome, pa kako vidim najmlađi je Lazar sa 16 godina i poslaću ja njemu dvadesetak mušica - kakve se takve su - od srca su.
Lazare daj mi adresu na pm.

Offline Mašić

• Hero Member
  • Fly tyer from south...
    • http://www.vestackemusice.com/sr/
« Reply #11 on: March 09, 2009, 09:37:25 AM »

Rancicu bravo.

Offline Rancic

• Hero Member
« Reply #12 on: March 09, 2009, 09:40:13 AM »
Hvala Mašiću.

Offline sebastian

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #13 on: March 09, 2009, 09:51:29 AM »

Offline silvio

• Hero Member
« Reply #14 on: March 09, 2009, 10:04:54 AM »
Pozravljam ovu izuzetno lijepu akciju. A spremiti ću i ja za lazara obavezno 10tak mušica. pa ga molim za adresu na PM.
Rado bih i ja primio poklon ili ponudu po nekoj pristojnoj cijeni za neki rabljeni mušičarski štap za moj povratak na kandžijanje da se okanem tirolca jer sam svoj također prije 15 godina poklonio prilikom dolaska u Čapljinu jer ovdje nitko ne lovi mahačem a ja bi rado ponovno počeo :(