Author Topic: Gest dobre volje  (Read 22061 times)

Offline Danilo89

• Newbie
  • *
Re: Gest dobre volje
« Reply #105 on: August 01, 2017, 03:39:48 PM »
Na Neri,karasu. spremam se do Gradca i Drine da odem.

Offline Igorche81

• Newbie
  • *
« Reply #106 on: February 27, 2018, 05:02:29 PM »
Jel' traje još ova akcija/donacija?

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

C&R is the only way I play!

Offline gegula

• Hero Member
« Reply #107 on: February 27, 2018, 05:52:37 PM »
Jel nudis ili potrazujes???
always appreciate what you have,there is always someone out there who wishes that had what you have

Offline Igorche81

• Newbie
  • *
« Reply #108 on: March 30, 2018, 03:18:13 PM »
Do neba Hvala poštovani kolega Gegula na tvojoj nesebičnoj pomoći u vidu kako materijala za vezivanje mušica tako i na samim mušicama.

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

C&R is the only way I play!

Offline Mafke Fly

• Hero Member
« Reply #109 on: April 19, 2018, 06:18:08 PM »
Samo da zahvalim legendi ovog foruma,Bojanu Simpsonu,koji nije aktivan član po pitanju kuckanja ali iz zasede ume lepim poklonom da iznenadi njemu drage ljude.U ovom slučaju,mene.Iako nisam početnik ,obradovao sam se kao dete,jer se do ovakovog kvalitetnog materijala jaako teško dolazi.
Hvala Bokiju ! :tbumb:

Offline maric

• Kralj gradačkih lipljena
  • Hero Member
  • Kralj Gradackih lipljena
« Reply #110 on: April 19, 2018, 06:46:40 PM »
Zato on mene Mafke globi  :hammer: :hammer:

Offline Mafke Fly

• Hero Member
« Reply #111 on: April 19, 2018, 07:40:39 PM »
Zato on mene Mafke globi  :hammer: :hammer:

Pa  zna čovek gde pretiče  :D :D. Jaooo od kad nisam valjao pod prstima ovaj MCP materijal, jedva čekam na mesoreznici da

narežem kriškice 1-3 mm  :drool:.

Offline maric

• Hero Member
« Reply #112 on: April 19, 2018, 09:41:56 PM »
 :hammer: :hammer: :hammer:

Offline radezamora

• Sr. Member
« Reply #113 on: April 20, 2018, 01:27:42 PM »
Samo da zahvalim legendi ovog foruma,Bojanu Simpsonu,koji nije aktivan član po pitanju kuckanja ali iz zasede ume lepim poklonom da iznenadi njemu drage ljude.U ovom slučaju,mene.Iako nisam početnik ,obradovao sam se kao dete,jer se do ovakovog kvalitetnog materijala jaako teško dolazi.
Hvala Bokiju ! :tbumb:

знам шта мафкету, сликарској души, значи овакав поклон( пенасте су су оне праве  :tbumb:).
омања речица, двојчица, дигиталац или добра писачка воља, и ето нама извештаја!

Offline Mafke Fly

• Hero Member
« Reply #114 on: April 20, 2018, 04:51:23 PM »

Tako je Rade , a i Simpson zna ali me iznenadi kao grom. Duuuugo su mi trajale ovakve '' cigle '', crna  i žuta koje sam od njega kupio

pre više godina i još čuvam jedno malo žuto i crno parče ,onako da se podsetim. Kupovao sam od drugog ptoizvođača kao'' Vapsi ''

i ne može mu prići. Znam da nekom nije toliko bitan materijal pa se čak i šala zbivala na tu temu ''papuča br. 42 leva '' i sl. ali,

meni znači ovaj penasti prooofi materijal i preporučujem ga svim kolegama koji ''papučare '' ;).

Reka se stabilizovala zadnjeg dana  pred zabranu a bar sam se tog 15. napecao, nije hteo svitca (slabo ) ali je na crnu foamku

ludeo u sijera vodi i pade za takvu rečicu orijaš. Ne slikam odavno ni radove ni vodu.

Kad kupim bolji mob. biće nešto reda radi a, i dosadio sam ovde sa mojim bubama  :blush:

Da ne preterujem sa offf-om.

DA LI TREBA NEKOM ČEKRK ROBINSON 5/6 NOV. Probao sam ga i za onaj novac je fantastičan,nije plastikaner.

Model je  ''FIRST CAST '',izuzetno lagan pa može odlično za klasu #4 da posluzi pa do #6 WF.

POKLANJAM ,naravno . Kom treba , na PM  :bye:

Offline Mafke Fly

• Hero Member
« Reply #115 on: April 20, 2018, 06:54:03 PM »

Kolege, nema srama,nema blama !! Čekrk sam upario sa odličnim štapom i isprobao ga,odličan je i mnogi ga koriste. Neki ga izbegavaju

jer spada u jeftinije a zapravo je vrlo upotrebljiv deo pribora i kvalitetano odrađen i za iskusnije mušičare.

Ja naletim sutradan na BYRON veliki crni 5/6 i zbog velikog popusta za mene ga kupim bez razmišljanja, tako mi je ovaj Robinson

VIŠAK. Hvata prašinu na polici a nekom bi poslužio. Mislim da mi čak bolje leži od ovog 5 X skupljeg  čekrka, ali ne prima 6 DT.

JAVITE SE !!!

Offline radezamora

• Sr. Member
« Reply #116 on: April 20, 2018, 09:39:35 PM »
КО КАЖЕ  ДА СЕ ДОБРО ДОБРИМ НЕ ВРАЋА/намерно исписано великим словима/, пример за похвалу, какви су данас ретки:

Kolege, nema srama,nema blama !! Čekrk sam upario sa odličnim štapom i isprobao ga,odličan je i mnogi ga koriste. Neki ga izbegavaju

jer spada u jeftinije a zapravo je vrlo upotrebljiv deo pribora i kvalitetano odrađen i za iskusnije mušičare.

Ja naletim sutradan na BYRON veliki crni 5/6 i zbog velikog popusta za mene ga kupim bez razmišljanja, tako mi je ovaj Robinson

VIŠAK. Hvata prašinu na polici a nekom bi poslužio. Mislim da mi čak bolje leži od ovog 5 X skupljeg  čekrka, ali ne prima 6 DT.

JAVITE SE !!!

Offline maric

• Hero Member
« Reply #117 on: April 21, 2018, 08:29:21 AM »
Znaci ovaj Veniardov foam top? Odlicno taman jurim za kamenjarke, majske i popce nesto. Koja je debljina? A papucara uvek ima al ja ih ne slusam jbg