Author Topic: Visočica  (Read 33546 times)

Offline T Rex

• Jr. Member
  • **
Re: Visočica
« Reply #285 on: February 02, 2018, 11:22:49 PM »
Vrana hvala na pomoći i naravno svima na podršci.
Ako odbranimo ovu reku, možda organizujemo jedno Fly druženje ovde.  8)

Online oholi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #286 on: February 03, 2018, 05:09:07 AM »
Koliko god je Nobel dobro resenje nije pametno. Prvo jer neko ko to predlaze nece to uraditi, drugo onaj ko i uradi verovatno ce da nagrabusi a oni ce ooet doci.

Jedino na mozak i temeljno moze ovo da se spreci. Jedino slozan narod-a to je najteze jer zbog nesloge smo ovde gde smo.

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

ne znam da pecam al' me riba hoce

Offline gegula

• Hero Member
« Reply #287 on: February 03, 2018, 05:42:10 AM »
Gde si ti cuo da smo mi ne slozni????  :aaa: :aaa:
always appreciate what you have,there is always someone out there who wishes that had what you have

Offline Mafke Fly

• Hero Member
« Reply #288 on: February 03, 2018, 12:08:51 PM »

Šta ti Oholi nije jasno ? Da ako predlažem dinamit, nemam muda da ga profi montiram i razjebem  gvožđe ?

Čekaću poznatu narodnu slogu i verovati u bolje sutra OVDE ?

Ti si majstor da mi pritisak nabiješ na 300 a da pritom pojma nemaš skim se zajebavaš. Ili imaš muda mnogo ili...

Offline T Rex

• Jr. Member
  • **
« Reply #289 on: February 03, 2018, 02:17:49 PM »
Nemojmo da smo neozbiljni. Nismo mi nikakvi ekstremisti. Samo konstantan pritisak i širenje nezadovoljstva mogu dati rezultate.  Ne treba ići u ekstrem pogotovo što će se to nama obiti o glavu. Kada shvate da će na kraju to da ih košta više desetina hiljada glasova na izborima promenice politiku u vezi sa mhe.

Offline jesko78

• Sr. Member
« Reply #290 on: February 03, 2018, 06:43:02 PM »
   Sumnjam. Glasove im skuplja Pink, a MHE pune kasu i dzepove. Ne verujem da ce se odreci izvora prihoda. Daj Boze da nisam u pravu, ali mi Mafketov scenario izgleda sve izvesniji.
When the sun is shining I can do anything. No mountain is too high, no trouble too difficult to overcome.

Online oholi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #291 on: February 03, 2018, 06:46:30 PM »
    Šta ti Oholi nije jasno ? Da ako predlažem dinamit, nemam muda da ga profi montiram i razjebem  gvožđe ?

Čekaću poznatu narodnu slogu i verovati u bolje sutra OVDE ?

Ti si majstor da mi pritisak nabiješ na 300 a da pritom pojma nemaš skim se zajebavaš. Ili imaš muda mnogo ili...
Jasno mi je da ti trebaju lekovi, i da ocigledno nisam pogresio sto sam te naduvao ranije, pomislio sam da sam pogresio jer umem naprasit da budem al definitivno si bolid.
Te pretnje slobodno primenjuj na gusterima oko kuce i sitnim klenovima.
To znas li ti ko sam ja je fora iz srednje.

I da, oni koji rade to sa dinamitima i cudima sigurno ne objavljuju javno po forumima to. Dakle....stvar je jesna, pas laje vetar nosi.

A za pritisak probaj neke tablete ili neke druge, prirodne metode.

Online oholi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #292 on: February 03, 2018, 06:48:45 PM »
Nemojmo da smo neozbiljni. Nismo mi nikakvi ekstremisti. Samo konstantan pritisak i širenje nezadovoljstva mogu dati rezultate.  Ne treba ići u ekstrem pogotovo što će se to nama obiti o glavu. Kada shvate da će na kraju to da ih košta više desetina hiljada glasova na izborima promenice politiku u vezi sa mhe.
Upravo to rex, samo pametno. Panic je koliko vidim lepo zapoceo sa jos dosta ljudi, i to je najsporije i najteze resenje al najbolje moguce. Svaka vama cast na tome sto ste do sad postigli, pravi ste primer kako se srbi mogu ujediniti. Al treba slediti neku pametnu glavu.

Offline Mafke Fly

• Hero Member
« Reply #293 on: February 03, 2018, 07:42:39 PM »

Oholi , daješ mi dijagnozu a potom vređaš javno ? Pametan si jaaako.  :respect1: :respect1: :D

Online oholi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #294 on: February 03, 2018, 07:48:31 PM »
Pa kad pretis. Ne ide tako. Ja sam mislio da si ti ozbiljan i covek od reci :)
Ovo moje mu dodje ko replika,ti pretis ja postavljam dijagnozu.

Mada lepo nam je islo, iako si povremeno znao da poprckujes lepo sam te ignorisao jer nisi direktno prozivao. Sad kad pritisak skoci malo ti bolje ide. Samo nastavi :)
Ja sam rekao sta sam imao. Ziv bio i cuvaj srce ;)

Offline Mafke Fly

• Hero Member
« Reply #295 on: February 03, 2018, 08:14:31 PM »

Hvala dečko, srce je ok ali živci jbg. :blush:.  Sve dalje je suvišno pisati, ''jače je delo nego bjeseda '', u pravu si. :bye:

Offline T Rex

• Jr. Member
  • **
« Reply #296 on: February 15, 2018, 10:22:04 AM »
Zahvaljujem se svima na podršci i molim one koji još nisu potpisali peticiju da to učine.