Author Topic: Ostale Ciprinide 2010  (Read 9552 times)

Offline sebastian

• Global Moderator
  • Hero Member
Re: Ostale Ciprinide 2010
« Reply #45 on: May 27, 2010, 07:34:53 PM »
a da vidite kako trese prota o 4kg  ;)

Offline tomos rider

• Hero Member
  • Pure spin angler
« Reply #46 on: May 27, 2010, 09:42:52 PM »
E moj bivsi varalicaru, a prijatelja neces da pozoves kad ides da musicaris :hammer: Treba i ja da krstim tog mog BFC-a! Neka, neka, docekacu i ja mojih 5 minuta :bleh:

umesto da mi cestitas,ti tako..... :(
bice prilike....
FAIL comes with idiot in charge.....

Offline Kuzma

• Instruktor
  • Hero Member
« Reply #47 on: May 27, 2010, 11:37:43 PM »

Tomose  :tbumb: :tbumb: za protfisa

Offline tomos rider

• Hero Member
  • Pure spin angler
« Reply #48 on: May 27, 2010, 11:52:48 PM »
hvala svima na lepim recima,potrudicu se da sledeci put bude mozda i vecih...jer ih ovde ima......pozz!

Offline tomos rider

• Hero Member
  • Pure spin angler
« Reply #49 on: June 04, 2010, 01:06:59 PM »
ovo je vec postala klasika.... :D
idem najverovatnije u nedelju na vodu,ovaj put,ciljno na protfisa......dace Bog da nas posluzi vreme a i riba pa da imam sta da okacim ovde medj fotkama.....pozdrav i svako dobro!

Offline Prle

• Sr. Member
« Reply #50 on: June 04, 2010, 02:40:03 PM »
Samo napred  :tbumb: i bistro Tomose.  ;)
"Zemlju nismo nasledili od svojih predaka, nego smo je pozajmili od svojih potomaka"
Poglavica Seattle

Offline sebastian

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #51 on: June 04, 2010, 06:08:12 PM »
Jaz je zakon riba za musicarenje, to je bila moja prva musicarska riba isto u periodu Maj / Junij. Nazalost tada sam bio tek zakoracio u svet musicarenja pa nisam bio mnogi ni vest u pravljenju musica i svega ostalog vezanog za ff. Gledao sam kako jedni plovkarosi vade jazeve i od 4kg pored mene. Moj najveci na musicu je bio skoro 2kg, ne secam se tacno. Ali to nije bilo nista posebno jer su nam u vuku iz dunava uplivali komadi od 2-4kg naravno i kilaši. Bilo je to fantastično.

Offline tomos rider

• Hero Member
  • Pure spin angler
« Reply #52 on: June 07, 2010, 04:38:40 PM »
bah...vratih se iz ribolova bar malo iskusniji....i malo crnji.......ribe videsmo ali nase mamce ne pogledase......i u svom tom ignorisanju sa riblje strane,izgubih par musica....ode i italijan poslednji,pao je junacki,osta u dubini mutne vode.......
skor celodnevnog pecanja je jedan izgubljen bucov,jedan izvucen bucov i 3 udarca na gurglera........
isli smo buraz i ja i ciljno isli na protu,babusku,sarana........medjutim,nista od ove ribe nije bilo aktivno...zalili se dubinkasi,zalili se plovkarosi...mi zasukasmo nogavice i malo ugazili na potopljen plato gde se javljao bucov i poceli smo da bacamo,bez neke nade da cemo nesto uloviti jer je tecna ilovaca malo kome davala sansu....ipak,buraz se prvi javi sa onim poznatim "evo ga" i zapocne "borbu" sa bucovcetom od nekih 400-500 grama......
lepo,pomislim u sebi i kako dotad bacasmo gamaruse jer ipak nismo hteli da diramo bucka namerno,stavih gurglera cisto da proverim tu,toliko  hvaljenu muvu,da li je bas tako dobra.....naravno,po bacanju u prvi vir od rauba,udarac i...spadanje...steta......na jos istih takvih bacanja,bucko munjevito pokupi muvu ali promasaj.....promasaj...promasaj....lepo nedeljno popodne provedeno u musicarenju,kako moze biti...prelepo,naravno.....bucko je naravno vracen,cekam samo kraj lovostaja pa da ciljno krenem na ovu fenomenalnu ribu...ppozz

Offline Šone

• Hero Member
« Reply #53 on: June 07, 2010, 05:45:33 PM »
 :tbumb: svaki put se nešto novo nauči na vodi ,biće bolje kad krene bucov da bolje jede i kada se vode stabilizuju a ja to cenim na 15 jun taman ,pošto više neće biti padavina ..taman !ja sam baš danas skinuo RIO PIKE strunu sa čekrka pošto nema ništa od štuke i namestio Vision attack taman da bude spremna za otvor sezone na bucka petnaestog !
« Last Edit: June 07, 2010, 05:46:54 PM by Šone »

Offline tomos rider

• Hero Member
  • Pure spin angler
« Reply #54 on: June 07, 2010, 05:57:14 PM »
uh,jedva cekam fotke ulova!i ja kontam da ce mu jos malo trebati da se zaleti...a onda ce biti super.....