Author Topic: ZVEZDA  (Read 30802 times)

Offline smoker13

• Sr. Member
Re: ZVEZDA
« Reply #495 on: February 13, 2018, 10:22:44 PM »
Bogalji su i Zvezda i Partizan postali... ovi se 90 min brane protiv proseka Evrope.
Krajem devedesitih je Zvezda nabila Barsu  70 min u sesnaesterac na marakani, Partizan tukao Njukastl u gostima, ulazio u LŠ... a ovo sad tuga za gledati, TUGA.
Videcemo Partizan sutra, valda ce biti bolje.
Zali boze sto trose pare poreskih obveznika, sve treba privatizovati pa ne bi vise tate placale mesto u ekipi za sinove.
I na kraju da ne bude zabune, do 2004. nije bilo Zvezdine utakmice na kojoj nisam bio u domacem prvenstvu, od inostranih sve kod kuce i jedno 15tak lepih gostovanja (koliko su finansije dozvoljavale i moja ludost), i jednostavno sam prestao jer vise nisam imao za koga da navijam, nisam vise mogao da gledam anti fudbal i nisam vise mogao da podnesem stanje na tribinama gde se Delije tuku medju sobom i vade nozeve jedni na druge na 10m od mene. Sve je postalo biznis pa cak i navijanje i ljubav prema klubu, na zalost.
Sad odgledam kuci, tj. bacim dva sata zivota ali odgledam...

Offline neca011

• Hero Member
« Reply #496 on: February 14, 2018, 08:50:24 AM »
Bas tako  :tbumb:

Offline nespetro

• Hero Member
« Reply #497 on: November 07, 2018, 09:33:15 AM »
Sve cestitke zvezdasima. Svaka cast.  :)
Uzdrmali ste svetsku kladionicu  :lol:
"... idi na more i baci udicu, i koju ribu prvu uhvatis, uzmi je;
I kad joj otvoris usta naci ces statir..."   MAT: 17:27

Offline gegula

• Hero Member
« Reply #498 on: November 07, 2018, 12:40:10 PM »
Cestitam komsinici ,svaka cast za rezultat stvarno uspeh.... Nisam gledao jer me ne interesuje fudbal Ali ipak Sam morao da cestitam...
always appreciate what you have,there is always someone out there who wishes that had what you have