Author Topic: Donacije za mladice  (Read 3313 times)

Offline simpson H

• Hero Member
    • www.musicarenje-shop.com
Odg: Donacije za mladice
« Reply #15 on: November 04, 2012, 05:07:32 PM »
Zna se za kakve ribe odlaze novci od dozvola....Za somove i klenove ali ne za one iz reka, vec iz koznih fotelja... za one koji plivaju u svojim mercedesima i izvode svoje stuke na vecernj cug.... za one koji ne prestaju da rade i zderu nas ..
ova je sacica entuzijasta ne pokrivena u svakom pogledu, naravno ko i svako sto u ovoj prokletoj avliji se bori za pravu stvar... svaka cast ljudi iskreno vam se divim! Malo nas je danas  takvih otala je uglavnom sica....

Ja vise ove klenove i somove necu da ranim, ali zato ovim momcima cu pomoci koliko sam u mogucnosti...iako niti pecam mladicu a i Drinu u zivotu video nisam.

Cekaj Saleja jel ti ozbiljno mislis ovo o Mercedesima i koznim foteljama i korisnicima ribarskih podrucja? Na koju foru si postavio znak jednakosti izmedju? Poznajes nekog od korisnika, kog Mercedesa vozi i gde to sedi u koznoj fotelji?

Mislim, nema veze sa ovim oko mladica i Drine ali opet nema veze ni sa zivotom ovo sto si rekao.

Offline saleja

• Sr. Member
  • Neki ljudi imaju tu nesrecu da nikad ne polude?!
« Reply #16 on: November 04, 2012, 06:17:32 PM »
Ovo se uopste nije odnosilo na korisnike ribarskih podrucija... ...
Neki ljudi imaju tu nesrecu da nikad ne polude?!

Offline simpson H

• Hero Member
    • www.musicarenje-shop.com
« Reply #17 on: November 04, 2012, 06:22:03 PM »
Predpostavljam, ali korisnicima idu skoro sve pare od dozvola pa zato tvoj post nema smisla. Minimalno drzavi i organizaciji za koju nemam pojma zasto postoji (SSRS).