Author Topic: Osobine i nacin zivota pastrmke  (Read 28929 times)

Offline falco

• Hero Member
Odg: Osobine i nacin zivota pastrmke
« Reply #225 on: April 16, 2015, 10:21:19 PM »
Ne, nije redovna navika tog insekta, napisao sam ti zasto. Ako ti verujes da jeste nemam dalje zelju da te ubedjujem da nisi u pravu.

Offline nikola renegade

• Hero Member
  • Pun mi je tuki velikih strucnjaka FF&FT fuck off!
« Reply #226 on: April 16, 2015, 10:22:24 PM »
Aman, napisao si da je pastrmkina ikra hrana larvi danice, a ne da si jednom negde video larvu kako gricka pastrmkino jaje i da ti je to bilo fascinantno! Primecujes li razliku? To sto si ti napisao (a na sta sam ja reagovao) bi znacilo da se larve danice redovno i rado hrane ikrom pastrmke. U to ne verujem, a jasno sam napisao i zasto.

Ja sam video dete koje je pojelo kliker, trebali da napisem da su klikeri decja hrana!!!  :hammer:

Alo covece ne zanima me da li ces da verujes ili ne , ponavljam se smorio sam sebe VIDEO SAM TO I NAPISAO U ''NACIN ZIVOTA PASTRMKE'' u cemu je tvoj problem ne znoji vise temu  ???

Offline nikola renegade

• Hero Member
« Reply #227 on: April 16, 2015, 10:24:10 PM »
Ne, nije redovna navika tog insekta, napisao sam ti zasto. Ako ti verujes da jeste nemam dalje zelju da te ubedjujem da nisi u pravu.

Ok,nadam se da smo zavrsili oko toga  :yeswink:

Offline falco

• Hero Member
« Reply #228 on: April 16, 2015, 10:48:17 PM »
Jesmo, i ovo mi je bilo previše.

Offline Bahus

• Hero Member
  • covek sam nista ljudsko,nije mi strano
« Reply #229 on: April 17, 2015, 07:23:32 AM »
Da se primetiti da medju nama ima i onih koji su bas ali bas dobro izostrili moc zapazanja,no u prilog njenim osobinama,dali ste imali prilike da vidite neku ,,crkotinu,, ili les neke zivotinje u reci ili ste barem saznali od ljudi koji su imli prilike da se bave njenim zivotom,da se pastrmka hrani lesinama.

Offline simpson H

• Hero Member
    • www.musicarenje-shop.com
« Reply #230 on: April 17, 2015, 07:27:55 AM »
Gradacke pastrmke-mutanti napadaju ljude,  sitnu decu, stoku... Makar po recima "strucnjaka" i nekih tekstova u novinama. :)

Offline Bahus

• Hero Member
  • covek sam nista ljudsko,nije mi strano
« Reply #231 on: April 17, 2015, 07:42:17 AM »
Zato ja na Gradac i nesmem da idem,cuo sam da ta ,a i negde smo vec komentarisali atlansko-dunavska kombinacija veoma smrtonosna,neki momci koji cesto posecuju Gradac kazu da ih podseca u morfoloskom pogledu na bosanskog ,,drekavca,, ali ne iskljucujem mogucnost,da i ja tog drekavca ulovim. :D

Offline nikola renegade

• Hero Member
« Reply #232 on: April 17, 2015, 10:47:02 AM »
Zato ja na Gradac i nesmem da idem,cuo sam da ta ,a i negde smo vec komentarisali atlansko-dunavska kombinacija veoma smrtonosna,neki momci koji cesto posecuju Gradac kazu da ih podseca u morfoloskom pogledu na bosanskog ,,drekavca,, ali ne iskljucujem mogucnost,da i ja tog drekavca ulovim. :D

:D :D :tbumb:

Offline maric

• Kralj gradačkih lipljena
  • Hero Member
  • Kralj Gradackih lipljena
« Reply #233 on: April 22, 2015, 06:46:43 AM »
Bahus samo ti dodji postavicemo mi celú za tog drekavca :) sto ne dodjoste sad ti i sasast?