Author Topic: Poreklo pastrmke  (Read 10247 times)

Offline Xfactor

• Sr. Member
Odg: Poreklo pastrmke
« Reply #45 on: March 27, 2013, 07:31:52 PM »
Predacka pastrmka,salmo immigratus Kramberg,od pre 13 miliona godina[Miocen] sve su to sestre i rodjaci iz istog roda.Sva teorija se razvila oko jednog skeleta koji su  paleontolozi nasli kod Sombora ,kasnijom teorijom evolucije razvijale su se u skladu geoloskih promena,raznim glacijacijama itd. trt,mrt.Price nikad kraja i sami naucni radnici imaju oprecne teorije,upravo ta raznovrsnost koja se nalazi na BALKANU u morfoloskom pogledu dala je mesto za polemiku,medjutim melekularno imaju mnogo toga zajednicko,ovo opet kazem sa rezervom da me neko nebi svatio pogresno,mozemo da pricamo i polemisemo,kada budem stampao knjigu pozvacu vas na moju promociju :D :D :D   salim se nemojte me svatiti ozbiljno.

E, bez palamudjenja, daj mi konkretan odgovor na konkretno pitanje.  :lud:
...I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not...

Offline Bahus

• Hero Member
  • covek sam nista ljudsko,nije mi strano
« Reply #46 on: April 06, 2013, 09:58:46 AM »
Bosa i gola koracam,raspustene kose ka zidinama vasim,zeljna saznanja ,Firence i Sorbone,na Agori ovoj ,stidim se, uprtih ociju svojih ,znatizelje puste krcmareve zene ,neoprene case vam nudim,jer znam da u njima sipam otrov znanja za kojim zudite.

Offline MAFKE

• Sr. Member
« Reply #47 on: April 06, 2013, 12:58:07 PM »

Bahuse kolega stari,samo ti ''vozi'' ovako,zezaj kolege,a  L. Lazarevic ti ne gine  :D :D :doh:

Offline japanac

• Hero Member
  • Ad Fines
« Reply #48 on: April 07, 2013, 07:05:17 PM »
 :doh: :naughty:
Morality is not the doctrine of how we may make ourselves happy, but how we may make ourselves worthy of happiness.

Offline pedjabg

• Hero Member
« Reply #49 on: September 17, 2013, 01:56:58 PM »
 :D :D :D
Svima veliko hvala na odlicnoj zabavi.