Author Topic: Moze li da posluzi?  (Read 7534 times)

Offline AndrijaRaketic

• Sr. Member
Odg: Moze li da posluzi?
« Reply #30 on: July 15, 2013, 08:52:44 PM »
Ima ih i dalje ali ne znam hoce li nausicu da uzmu.

Offline sasats

• Hero Member
« Reply #31 on: July 15, 2013, 09:09:56 PM »
hoce sigurno. ja sam ih tako hvatao prosle godine. navezi bambulu i strogo na voznju . baci iznad njih i pusti muvu da plovi brzinom toka .

Offline AndrijaRaketic

• Sr. Member
« Reply #32 on: July 15, 2013, 09:20:07 PM »
Trebao bi to da probam,obicno popodne izlaze na povrsinu mozda tad hoce da uzmu.

Offline sasats

• Hero Member
« Reply #33 on: July 15, 2013, 10:00:30 PM »
ako stoje ovako kao na mojoj fotografiji uhvatices vise komada samo moras da radis pametno da ih ne rasteras  :)

Offline AndrijaRaketic

• Sr. Member
« Reply #34 on: July 16, 2013, 08:49:09 AM »
Stoje isto tako i ima ih bas dosta. Na sta treba da pazim da ih ne rasteram,mislite da im se prikradem ili da pazljivije zabacujem?
Evo jos jedne bambule mislim da je malo bolja od predhodnih.

Offline sasats

• Hero Member
« Reply #35 on: July 16, 2013, 09:03:42 AM »
jeste bolja muva od prethodne ali i dalje preveliko pero  :) izaberi jedno od onih pri vrhu skalpa , mada i ovako ce biti dobra za pecanje .pre lepljenja tela obavezno namazi udicu lepkom namotaj konac celom duzinom , opet namazi pa tek onda zalepi ...duze ce ti trajati muva
najvaznije je da te ribe ne primete . ako je moguce bacaj sa obale. muva mora lagano da padne jer nece da skacu na muvu kao klenovi i buckanje ih plasi . i posle ulovljene ribe obavezno pauza bar 10 minuta i duze da se primire i vrate na mesto. ako zuris provale te i nema pojma da ih uhvatis . isto vazi i za krupne klenove na povrsini  ;)
kakva je morava danas kod tebe? juce je ovde pocela naglo da opada i da se bistri

Offline AndrijaRaketic

• Sr. Member
« Reply #36 on: July 16, 2013, 09:08:30 AM »
Prosle godine u ovo vreme uveliko su se suncali na povrsini.Ove godine nema sunca,velika mutna voda katastrofa.

Offline AndrijaRaketic

• Sr. Member
« Reply #37 on: July 16, 2013, 01:41:51 PM »
Malopre me deda zamolio da mu uhvatim nekoliko riba za rucak,taman da isprobam bambulu.  :)
Klenovi je bas lepo napadaju,uhvatio sam oko 10 lepih klenova a 4 poneo kuci. Bambula je zakon. :tbumb:
Sastas video sam i bucove na povrsini ali ne mogu sa obale da im zabacim od drveca.

Offline sasats

• Hero Member
« Reply #38 on: July 16, 2013, 03:07:33 PM »
bravo andrija :tbumb: bas lepi klenovi. verujem da ti je drago sto si ih uhvatio na svoju muvu , a meni je drago sto sam ti pomogao u tome  :)
ocekujem da uskoro okacis sliku nekog kapitalnog  :)

Offline AndrijaRaketic

• Sr. Member
« Reply #39 on: July 16, 2013, 03:31:19 PM »
I ja se nadam Sastas.Vama puno hvala,vi ste najzasluzniji sto mi ovako lepo ide. ;D

Offline gegula

• Hero Member
« Reply #40 on: July 16, 2013, 03:56:08 PM »
svaka cast na ulovima,za pocetak odlicni :tbumb:..mene nestrpljivo cekaju da dodjem,ovaj vikend sam na drini na mom omiljenom mestu imam sastanak sa klenovima da vidim da li su porasli od prosle godine...zanimljivo je a kod mene na drini evo vec koliko godina idem i nikog zivog video nisam da peca klenove kud ih ja pecam,ma niko ni ne varalicari,uglavnom se okrecu zivoj vodi i somovima....boze zdravlja bice slika...
always appreciate what you have,there is always someone out there who wishes that had what you have

Offline sasats

• Hero Member
« Reply #41 on: July 16, 2013, 04:11:00 PM »
I ja se nadam Sastas.Vama puno hvala,vi ste najzasluzniji sto mi ovako lepo ide. ;D
ti si najzasluzniji . sve si sam odradio  :yeswink:

Offline oholi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #42 on: July 16, 2013, 05:29:13 PM »
Malopre me deda zamolio da mu uhvatim nekoliko riba za rucak,taman da isprobam bambulu.  :)
Klenovi je bas lepo napadaju,uhvatio sam oko 10 lepih klenova a 4 poneo kuci. Bambula je zakon. :tbumb:
Sastas video sam i bucove na povrsini ali ne mogu sa obale da im zabacim od drveca.

SAD JE VREME SWITCH CAST DA UCIS :D
ne znam da pecam al' me riba hoce

Offline AndrijaRaketic

• Sr. Member
« Reply #43 on: July 16, 2013, 05:32:02 PM »
Moram da smislim nesto da prevarim te bucove.Ima i ogromnih komada do 4kg.

Offline AndrijaRaketic

• Sr. Member
« Reply #44 on: July 16, 2013, 05:37:47 PM »
Idem sad na Moravu valjda cu uhvatiti nekog vrednog slikanja.