Author Topic: Reportaze  (Read 915 times)

Offline Rocket man

Reportaze
« on: November 06, 2013, 12:34:07 PM »
 Zasto admini foruma ne prave reportaze sa nekih njihovih ribolova i to sve ubacuju na sajt kao vijesti i tome slicno... Nevezano za forum. Ili neku reportazu ribolovca sa foruma ako je dobro napisana, uz fotografije ulova i rijeke naravno... Ili neke novitete u svijetu musicarenja, da malo sajt ozivi.... Forum je druga stvar, savrsen je...

Offline tommylee

• Hero Member
  • www.drina.in.rs
Odg: Reportaze
« Reply #1 on: November 06, 2013, 02:19:36 PM »
Možda ne pecaju  :P

Offline Rocket man

« Reply #2 on: November 06, 2013, 02:46:54 PM »
 Idi begaj :D Gledam na varalicar.com stalno izbacuju nove vijesti, novitete iz varalicarenja, reportaze iz ribolovackih pustolovina i tome slicno. Ovdje ne bas...

Offline sebastian

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #3 on: November 06, 2013, 05:35:04 PM »
za druge ne znam ali ja nemam vremena za takvu zafrkanciju a kada idem na pecanje zadnje mi je na pameti da snimam filmove I slikam tek tu I tamo neki bolju ulov ili ako mi se bas u tom trenutku da slikati...a reportaze to bi bilo samo ako bi imao mnogo vremena za ribolov I sebe licno a posto ja od ovoga hobija nemam nikakvu paru vec samo trosak ni nemam previse interesa da bi I to malo vremena upotrebio na stvaranje neke reportaze.

ja sam samo tu moderator, nekada sam bio aktivniji ali to je sve drugacije sada jer je sve povezano sa vremenom...