Author Topic: Predlog  (Read 1761 times)

Offline Nikolavb96

• Full Member
Predlog
« on: July 21, 2014, 08:40:38 PM »
Zeleo bih da dam predlog, naravno ako se prvenstveno sa tim slaze osnivac foruma i vi. Radi se o tome da sam dosao na ideju da napravimo sajt na kome ce moci da se kace musice,strimeri,nimfe posebno za svaku vrstu ribe i nacin na koji se prave iste, takodje i mesta na kojima moze da se peca odredjena vrsta riba i ostalo. Forum  za taj sajt ce biti povezan sa forumom musicarenje.org i bice reklama foruma opet ako se slaze osnovac. Cena sajta na godisnjem nivou iznosice nesto manje od 50 evra. Jedino sto mi je potrebno to je vasa saglasnosti i podrska u vidu materijala i ako ima neki web programer bio bi od pomoci. Molio bih vas da date vas misljenje, da li se slazete ili ne i sta bi moglo da se doda jos. Ovaj sajt bi dosta koristio nama pocetnicima a mozda i nekima od vas iskusnijih. Hvala

Offline oholi

• Global Moderator
  • Hero Member
Odg: Predlog
« Reply #1 on: July 21, 2014, 08:56:07 PM »
Moze to i ovde da se pokrene nema potrebe za posebnim sajtom
ne znam da pecam al' me riba hoce

Offline Nikolavb96

• Full Member
« Reply #2 on: July 21, 2014, 09:20:07 PM »
Slazem se ja sa tobom ali ipak je mnogo lakse kada imas sve to na jednom mestu i lakse se snalazis.. Ima to i ovde ali mora da se lista mnogo..

Online Jr

• Administrator
  • Hero Member
« Reply #3 on: July 22, 2014, 12:01:51 PM »
Mi već imamo sajt, sve tamo lepo može da se poređa i sredi  :) Ali treba neko ko ima vremena i volje da to radi  ;)
Before we work on artificial inteligence, why don't we do somthing about natural stupidity?

Offline Nikolavb96

• Full Member
« Reply #4 on: July 22, 2014, 12:11:16 PM »
Moze i tako...

Offline tommylee

• Hero Member
  • www.drina.in.rs
« Reply #5 on: July 22, 2014, 01:25:20 PM »
Podjelite moderatorske funkcije,pa ko ne radi smjena.Neka svako nešto uređuje i Vama će biti lakše.
Početi novi forum od nule je muka i treba jako puno vrmena,na ovom samo treba uvesti red i dodati koju temu.

Offline Nikolavb96

• Full Member
« Reply #6 on: July 22, 2014, 01:48:30 PM »
Mislio sam sajt na kome ce biti slike musica i kako se prabe kotak po korak ili jos bolje video. Za to bi trebalo nekih 10 dana da se odradi ali po 1 h dnevno.

Offline tommylee

• Hero Member
  • www.drina.in.rs
« Reply #7 on: July 22, 2014, 02:51:37 PM »
Imaš takvih stranih sajtova koliko voliš,ali nema objašnjenja koju muvu da bacam na određenoj vodi i dobu dana,godine.
Znači ako neznaš šta ti treba možeš praviti savršene kreacije,ipak treba diskusija!

Offline Nikolavb96

• Full Member
« Reply #8 on: July 22, 2014, 05:40:52 PM »
Ja sam dao predlog, nekosta nista a moze dosta dobro da posluzi...

Offline nespetro

• Hero Member
« Reply #9 on: July 22, 2014, 06:00:21 PM »
Cek prvo da se napravi neko dugme da sa foruma dodjemo direktno na naslovnu sajta.... a posle je sve lako  ;D

Sto se mene tice forum je super, a za sajt.... treba si mu malo rabota.  :yeswink:
"... idi na more i baci udicu, i koju ribu prvu uhvatis, uzmi je;
I kad joj otvoris usta naci ces statir..."   MAT: 17:27

Offline Nikolavb96

• Full Member
« Reply #10 on: July 22, 2014, 06:17:25 PM »
Dugme je najmanji problem :) hyperlink ...