Author Topic: Udice  (Read 7580 times)

Offline oholi

• Global Moderator
  • Hero Member
Odg: Udice
« Reply #105 on: January 12, 2015, 02:06:26 PM »
Takvo smece treba imenovati ili ne pominjati. Ovako je bez veze.... bar meni
ne znam da pecam al' me riba hoce

Offline dovla84

• Full Member
« Reply #106 on: January 12, 2015, 02:35:39 PM »
Takvo smece treba imenovati ili ne pominjati. Ovako je bez veze.... bar meni
Slazem se.

Offline tommylee

• Hero Member
  • www.drina.in.rs
« Reply #107 on: January 12, 2015, 03:09:30 PM »
Da treba navesti ko se bavi prevarom.Ja ne mislimd a me je neko ciljno pokušao prevariti,bar što se tiče TMC.Dok me brine Gamakatsu,tu sam nešto sumnjičav.Ali  evo opet dobih neke udice za strimere pa ćemo da vidimo ako bog da kako drže ribu!

Offline ivke037

• Hero Member
« Reply #108 on: January 12, 2015, 03:12:10 PM »
Da treba navesti ko se bavi prevarom.Ja ne mislimd a me je neko ciljno pokušao prevariti,bar što se tiče TMC.Dok me brine Gamakatsu,tu sam nešto sumnjičav.Ali  evo opet dobih neke udice za strimere pa ćemo da vidimo ako bog da kako drže ribu!
I one pucaju

Offline Sumadinac

• Hero Member
« Reply #109 on: January 12, 2015, 03:56:47 PM »
Ja mislio da cete ga brzo prepoznati, gadi mi se da mu ime izgovorim, poznati forumas, trgovac SAGE itd...Oholi iz tvog kraja...Jel ti dovoljno sada? Ne bih se ni setio nego nadjoh tu cuvenu kutiju pa se sit ismejah kakva sam budala ispao!

Offline maric

• Kralj gradačkih lipljena
  • Hero Member
  • Kralj Gradackih lipljena
« Reply #110 on: January 12, 2015, 05:16:51 PM »
Nemoj tako Sumi ipak si naucio nesto a on ce se izviniti :)

Offline Sumadinac

• Hero Member
« Reply #111 on: January 12, 2015, 07:48:06 PM »
Da zavrsimo temu o misevima i da se vratimo udicama, nisam hteo da se nastavljam nego sam prozvan, da ne ispadne da se plasim. Izvinjavam se za off, da se vratimo na udice.

Identican feler sam nalazio kod Hendsa i Knapek-a, mada jedne i druge dobijam u pakovanjima od 1000kom. Hends u nesto manjem broju, ali uvek 1-1.5% ima vise jer i sami znaju da promakne po neki feler, dok Knapek salje do 10% vise, jer su feleri ucestaliji, a posebno kod otvorenosti udice, negde je toliko otvorena, a negde vrh toliko povijen ka unutra...Obzirom da se radi o veoma jakom i zilavom metalu ispravljanje se zavrsava pucanjem bas kao i pokusaj otkacinjanja sa dna ili grane, gde se druge udice iskrive, Knapek puca. Ako govorimo o kvalitetu tu je TMC i Daiichi na vrhu, posle toga mogu da pohvalim Hends, mada me nervira isporuka jer nikada nemaju sve, pa mi cesto smeta kada porucimo 20.000 udica nikada nije stiglo sve, obicno pola, pa posle pola od pola...ali ipak dodje sve sa zakasnjenjm od 6 meseci, inace na kvalitet nemam zamerku kao ni kupci muva.

Offline tommylee

• Hero Member
  • www.drina.in.rs
« Reply #112 on: January 12, 2015, 09:40:50 PM »
Ma ne mora se niko prozivati mene interesuju vaša iskustva sa  ovakvim problemom koji mene je zadesio.
Šumadinac hvala na iznošenju svog iskustva!I meni je nekako TMC dosta toga pokrio odličan izbor za mene!

Offline denmil

• Hero Member
Re: Udice
« Reply #113 on: April 01, 2017, 02:58:23 PM »
Pre neki dan sam kupovao neke udice, pa naleteh i na ovaj model, dosad nisam imao prilike da ih vidim... Uzeo sam jedno pakovanje, čisto za probu, pa bih voleo da čujem neko iskustvo s njima, ako je neko već koristio...
Interesantan izgled i oblik,neznam kakvog su kvaliteta  :(

Offline oholi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #114 on: April 02, 2017, 02:51:24 AM »
Varivas je imao identicne udice al je zica bila tanka i za krupnije ribe premekana..... Do duse tad sam koristio stap peticu pa je malo jaca sila primenjivana na udicu.... Meni se generalno dopadaju. Ono sto mene brine je dal je to hends....eventualno ako je neka stara serija jer hends se pakuje u kutijice

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

ne znam da pecam al' me riba hoce

Offline Benjamin

• Sr. Member
« Reply #115 on: April 05, 2017, 08:53:00 PM »
Pozdrav Denmil, možeš li nam reći gdje si kupio ove udice ? Izgledaju odlično!
aqua vita est eam puram habe aliter finis tua erit

Offline denmil

• Hero Member
« Reply #116 on: April 05, 2017, 11:00:17 PM »
Pozdrav i tebi, Benjamin... Imaš p.m.