Author Topic: Pomor pastrmke na Zlatiboru,  (Read 3590 times)

Offline tommylee

• Hero Member
  • www.drina.in.rs
Pomor pastrmke na Zlatiboru,
« on: January 21, 2015, 08:39:20 AM »
http://www.alo.rs/v-i-p/estrada/opstinari-zbog-cole-ubili-tonu-pastrmke-foto/82297

Iako joj nije bilo mjesto tu opet smatram da je tu ribu trebalo zaštiti.A ovakve nebuloze da je puštena kroz kanalizaciju su stvarno jadne!
Opet primjer kako ništa ne funkcioniše!

Offline strashni

• Hero Member
Odg: Pomor pastrmke na Zlatiboru,
« Reply #1 on: January 21, 2015, 08:43:49 AM »
ribe nije ni bilo, kakva pastrmka u onoj zabokrecini...
Како је велика срећа чистог срца, све заборавља што је опростило, бескрајно сунце чистог ума, сваку молитву прима и жељу испуњава

Offline tommylee

• Hero Member
  • www.drina.in.rs
« Reply #2 on: January 21, 2015, 09:00:52 AM »
Jel' me zezaš?
Jezero je bilo puno kao šibica,nemoj da tražim snimak gdje ja i ćerkica bacamo smoki iskaču na sve strane.

Offline jesko78

• Sr. Member
« Reply #3 on: January 21, 2015, 10:12:05 AM »
JBT, pa i ovde ima SNS botova?
When the sun is shining I can do anything. No mountain is too high, no trouble too difficult to overcome.

Offline gegula

• Hero Member
« Reply #4 on: January 21, 2015, 11:22:38 AM »
Sta reci na sve ovo tuzno u najmanju ruku.....sve zarad zabave za jednu noc...tuga.....
always appreciate what you have,there is always someone out there who wishes that had what you have

Offline simpson H

• Hero Member
    • www.musicarenje-shop.com
« Reply #5 on: January 21, 2015, 12:34:08 PM »
Sad samo da se firma iz Cacka naplati bogato i svi zadovoljni. A i Cola je Cola  gde se on pojavi ribe i u kanalizaciju idu ako treba :)

Offline strashni

• Hero Member
« Reply #6 on: January 21, 2015, 03:01:57 PM »
JBT, pa i ovde ima SNS botova?
ž

Ma jebote SNS, pljujem ih gde stignem, čitao sam u novinama na par mesta, očigledno je dezinformacija

izvinjavam se na širenju istih, nisam 2 godine bio na Zlatiboru
Како је велика срећа чистог срца, све заборавља што је опростило, бескрајно сунце чистог ума, сваку молитву прима и жељу испуњава

Offline Sumadinac

• Hero Member
« Reply #7 on: January 21, 2015, 04:08:26 PM »
Mozda je imalo ribe na Zlatiboru, ali nije svaka riba potocna pastrmka. Inace Simpson je u pravu, gospodin iz Cacka mozda naplati nesto jer kako mi je poznato zbog pomora ribe na Moravici je isti naplatio ili ce tek da naplati od EPS par miliona, moj burazer je vrsio uvidjaj i bio na sudjenju...ni jedan jedini dinar od toga nece biti vracen nazad kroz poribljavanje, jer iz Cacka nista dobro ne dolazi, a i u neku ruku mi je zao, kako bi meni bilo da pijem godinama Ivanjicka, Ariljska, Pozecka i Uzicka govna i toalet papir razmuceni u malo ciste Rzavske vode!

Nije mi zao ni jedne ribe ako je uopste i bilo, ja nisam video iako sam bio mnogo puta u setnji pored jezera, inace da je crklo tona riba, to je smesno, jer isti iz Cacka za sve godine gazdovanja sve ukupno nije poribio ni 100kg mladji...Svi dobro znamo za price, Rzav kao Ribnik, Djetinja puna ko fisek, Moravica puna ne treba poribljavanje....Sve je crklo i propalo zbog govana iz Cacka, ne bi me iznenadilo da se ista govna ponovo uvuku kod novih gazda jer oni obraza nemaju, samo guzicu!

Offline Baki-Pa

• Hero Member
  • !"#$%&?
« Reply #8 on: January 21, 2015, 04:22:50 PM »
Jel ovde reč o onom malom jezeru pored pijace na Zlatiboru?

Offline tommylee

• Hero Member
  • www.drina.in.rs
« Reply #9 on: January 21, 2015, 05:08:51 PM »
Neznam sta su ribe krive a pastrmke su u pitanju.Ja sam bio prosle jeseni iskakale su na sve strane.Koja je kolicona bila ne bih znao reci.Cim su bile tu znaci da ni voda nije toliko losa.Posto je sve vjestacko treba to jezero ukinuti.

Sent from my V1_Viper_I

Offline PredragUE

• Full Member
« Reply #10 on: January 24, 2015, 06:43:34 PM »
To nije jezero.....to je bazen...sa svih strana pozida beton i kamen a dno betonsko....hrane nidje...osim kokica i smokija sto se deca igraju bacajuci...a ribe je bilo samo mislim da je kalifa, ko bi kupovao potocnu da ubacuje u bazen.....i  steta jeste 20 miliona kao sto je bilo ulaganja od 10000 milijardi.....

A motivi i za poribljavanje su otprilike isti kao i za ispustanje vode...

Offline tommylee

• Hero Member
  • www.drina.in.rs
« Reply #11 on: January 24, 2015, 10:39:27 PM »
Znate li koliko takvih vještačkih jezera po zadpadu ima i dozvoljeno je pecanje.Bolje d aljudi pecaju nego da se kockaju,drogiraju ili šta već!
Ali eto kod nas,inteligetna vlast ne dozvoljava ništa a mi samo se bacamo sebi pod noge.Svima smeta to "jezero"!
Hajde da napišemo peticiju da ga ugase i da naprave tržni centar?
Čudan narod sve nam smeta,koliko kockarnica Zlatibor ima?Njih niko ne spominje!To je legalno i normalno!!!

Smrt pastrmkama koje god da su!!!

Offline pedjabg

• Hero Member
« Reply #12 on: January 25, 2015, 01:59:52 AM »
Znate li koliko takvih vještačkih jezera po zadpadu ima i dozvoljeno je pecanje.Bolje d aljudi pecaju nego da se kockaju,drogiraju ili šta već!
Ali eto kod nas,inteligetna vlast ne dozvoljava ništa a mi samo se bacamo sebi pod noge.Svima smeta to "jezero"!
Hajde da napišemo peticiju da ga ugase i da naprave tržni centar?
Čudan narod sve nam smeta,koliko kockarnica Zlatibor ima?Njih niko ne spominje!To je legalno i normalno!!!

Smrt pastrmkama koje god da su!!!

:D
Potpuno saglasan. Ako je bilo pogresno stavljati te pastrmke tu, jos je gore kako su zavrsile. Ako su prezivljavale, nesto su jele, disale... I zabavljele narod (tzv. örnamental fish").
Mozda je padao promet u kladionicama i kockarnicama?  :smoke:

Offline Darko (ex. Feanor)

• Sr. Member
« Reply #13 on: January 25, 2015, 10:03:06 AM »
Bilo je potocnih pastmki i to dosta... Leo je bilo gledati ih.  Steta!

Offline Baki-Pa

• Hero Member
  • !"#$%&?
« Reply #14 on: January 25, 2015, 12:14:05 PM »
E jbg, pre neki dan sam pričao sa jednim čačaninom koji izvodi neke radove u mojoj firmi. Čovek se kune da je bilo ribe, ali vrlo malo i da šteta nije ni blizu navedene u novinama. Cela stvar je prenaduvana po njegovim rečima. E sad, ako je on lagao mene....