Author Topic: Pastrmka 2015  (Read 17494 times)

Offline Mlinka

• Full Member
Odg: Pastrmka 2015
« Reply #90 on: September 25, 2015, 03:31:43 PM »
Za kraj sezone da postavim slike tri moje najveće ove sezone, a i općenito:
vaga pokazala od 2,40 do 2,47 kg a metar od 58 do 61 cm

prva

drugi i najveći

treća

i još jedan maneken za kraj sezone:

...Ala je divan taj podravski kraj,
 ko u njem živi, svakome je Raj....

Offline Mafke Fly

• Hero Member
« Reply #91 on: September 25, 2015, 04:23:05 PM »

Milance i Mlinka,sve cestitke  :tbumb:

Ja posecujem  male  recice i potoke a pastrmke su  15-ak cm,ipak na  UL priboru zagarantovan je zanimljiv  dan  na vodi.

Gledajuci klipove lova pastrmke  na malim vodama UL priborom primetio sam da dominiraju ulovi malih  pastrmki pa su ipak posecene vode.

Krije se po koja  krupnija ali ove od 15-ak cm  su  najbrojniji stanovnici malih reka i potoka,jeste maltretiranje ''mladji'' ali uz pravilno

i nezno oslobadjanje svake  pastrmkice mislim da nije zlocin. E kod mene  varalicari  nose po 30-ak kom tih 15-to centimetarki a i po koji

musicar. To je praksa ljudi  u blizini svake lepe reke i potoka kojima sam okruzen.

Nikola,nastavi da uzivas u recici i vracaj ribu obavezno. Ne ljuti se na Simpsona,anonimus nije ni slucajno jer ga postuju i preporucuju

za saradnju  najpoznatija imena iz sveta ff-a iz bivse YU,lovi puno ljudi ali se ne qurci kao Mix. Kad bi video koje fotose  mi privatno salju

nasi  forumasi ,uverio bi se da  Mix nije toliki majstor kakvim se predstavlja (ipak je  dobar stari musicar ,to stoji ),jednostavno se non -stop

eksponira pa stvara iluziju naj ''klenarosa'' npr. itd. Veruj mi na rec da ima  forumasa koji love na istim vodama i obisli su  iste vode

a ulovili su vece klenove i pastrmke za ceo kg (gruba mesaroska mera ),slike su njihovim racunarima i za oci prijatelja.

Offline ivke037

• Hero Member
« Reply #92 on: September 30, 2015, 06:30:15 PM »
Zatvorih sezonu na pastrmku. Voda "bela". Klen, platir i pastrmcica

Offline tommylee

• Hero Member
  • www.drina.in.rs
« Reply #93 on: October 01, 2015, 08:20:52 AM »
Ja sam zakasnio planirao sam da izađem ali me uvjek nešto izbaci iz kolosjeka.Sad valja čekati 2016 i nadati se boljim danima.

Offline sebastian

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #94 on: October 02, 2015, 11:50:04 PM »
ja jos nisam zavrsio sa pajkom jer dok je jos kalifa otvorena lovit ce mo je...danas sam bas par komada u blago zamucenoj i po visem vodostaju ulovio par lepih na strimer koristeći tonuči lider ali kasnije je bilo i na suvu na jednom idealnom mestu gde se voda nije uspela toliko zamutiti... tamo sam se posebno nauzivao sa lipljenima i sve na suvu  ;D

Ove godine priznam ulenjio sam se za slikanje i objavljivanje ali eto tu i tamo nesto slikam...danas sam resio izvaditi telefon pa "stisnuti" kakvu fotku. Kameru ne nosim sa sobom vise od godinu dana  :hammer:

Offline KLENAROS

• Hero Member
« Reply #95 on: October 08, 2015, 09:03:54 PM »
Evo da i ovde postavim snimak sa Lašve.
https://www.youtube.com/watch?v=8IwkNBEH3o0
Milan Đurić 11.7.1995