Author Topic: Mrena  (Read 2477 times)

Offline neca011

• Hero Member
Re: Mrena
« Reply #45 on: June 18, 2018, 02:36:18 PM »
Svaka čast Sale. Jel pecaš na suvu?

Offline sasats

• Hero Member
« Reply #46 on: June 18, 2018, 06:42:26 PM »
koje nimfe se koriste za leto za mrenu[[[[ako moze i slika jos bolje....sale tebe cekam;;;
meni je za sad najbolja crvena nimfica na 16 ici udici sa tungstenom. Telo i rep su sintetika i grudi malo pauna. Da bude tanka skroz . Drina je uvek bistra i mislim da ces ako provalis dobro mesto razvaliti ribu. Trazi dubinu 60,70cm ne mora da bude ekstremno brza voda . Da ima neka prepreka i prelaz dubine . Riba je na granici izmedju mrtve vode i brze. U dubokoj vodi nema sanse da spustis muvu.

Offline sasats

• Hero Member
« Reply #47 on: June 18, 2018, 06:44:57 PM »
Svaka čast Sale. Jel pecaš na suvu?
hvala neco. Nisam siguran da je uopste moguce uloviti mrenu na suvu na povrsini? Hvatao sam je na red spinera u suvoj varijanti ali sam potapao muvu pomocu dodatnog otezanja
na crvenu boju sam najvise riba ulovio.

Offline silvio

• Hero Member
« Reply #48 on: June 18, 2018, 07:36:30 PM »
cestitke :drool:

Offline gegula

• Hero Member
« Reply #49 on: June 18, 2018, 09:47:17 PM »
Hvala legendo,bice na kraju kao I sa bucovom zabacio 10x nista neema I razmontirao komplet,udri po klenovima!!! Kad radi non stop!!! I'ma takvih mesta na drini kao sto si ih opisao milion e sad dal I'ma I ribe to je druga prica Ali cu probati!!!
always appreciate what you have,there is always someone out there who wishes that had what you have

Offline sasats

• Hero Member
« Reply #50 on: June 18, 2018, 09:56:11 PM »
Tako i ja uglavnom radim. Nemam mnogo vremena i uvek idem linijom manjeg otpora...pecam ono sto mi je sigurnije da kvalitetnije potrosim vreme.
 Bitno je da se ulove prve ribe . Onda vidis da to sto radis dobro radis i steknes sigurnost u sebe . Tada je uspeh zagarantovan .