Author Topic: Daiva SF 708 7/8/9  (Read 10054 times)

Offline simpson H

• Hero Member
    • www.musicarenje-shop.com
Odg: Daiva SF 708 7/8/9
« Reply #120 on: December 20, 2015, 01:00:28 PM »
Mafke ne citas pazljivo, samo 0.01% ljudi se kvalifikovalo da im naplacujem za odgovore na pitanja. Razgovor sa tobom mi je uvek zadovoljstvo.

Offline sasats

• Hero Member
« Reply #121 on: December 20, 2015, 01:14:39 PM »
da sam znao da ces da se naljutis ne bi te javno provalio za ono oko cekrka i lipljene dvokilase  :( sad mi krivo , ostade mi samo ona budala baki ...ti si mi bio mnogo interesantniji  ;D

Offline Baki-Pa

• Hero Member
  • !"#$%&?
« Reply #122 on: December 20, 2015, 02:00:39 PM »
Džaba se trudiš, potrošen si i napunjen ko stari kurton.

Offline Mafke Fly

• Hero Member
« Reply #123 on: December 20, 2015, 02:38:59 PM »
Mafke ne citas pazljivo, samo 0.01% ljudi se kvalifikovalo da im naplacujem za odgovore na pitanja. Razgovor sa tobom mi je uvek zadovoljstvo.

Zadovoljstvo je  obostrano ,enciklopedijo neiscitana  :tbumb:

Offline simpson H

• Hero Member
« Reply #124 on: December 20, 2015, 03:28:49 PM »
da sam znao da ces da se naljutis ne bi te javno provalio za ono oko cekrka i lipljene dvokilase  :( sad mi krivo , ostade mi samo ona budala baki ...ti si mi bio mnogo interesantniji  ;D

Pobogu Sale gde bre vidis da sam se naljutio? Cak sam te i skinuo sa ignore liste svojevremeno zar se to radi kada se ljutis?

Offline sasats

• Hero Member
« Reply #125 on: December 20, 2015, 05:00:04 PM »
nisi ljut na mene ? sad mi je lakse ...enciklopedijo neiscitana  :D

da budemo ozbiljni... stvarno mi ne odgovara da se naljutis na mene . nema na forumu mnogo kvalitetnih sagovornika u vezi musicarenja . sta mogu sa bakijem da razgovaram kada je i laik i budala u isto vreme? da bar malo biras reci pri komunikaciji nikada ti nista ruzno ne bi napisao i uvek bi se trudio da te ispostujem bez obzira koliko se ne slazem sa nekim tvojim stavom i misljenjem . nacin komunikacije prilagodjavam sagovorniku ...evo cak i sa ovom konjinom bakijem sam lepo poceo da razmenjujem misljenje o prici koja se povela . sve dok nije pokazao sklonosti prema mom dupetu  ;D tada sam prilagodio komunikaciju sagovorniku .   :D

Offline simpson H

• Hero Member
« Reply #126 on: December 20, 2015, 05:14:50 PM »
Ma Sale ti bre sam biras kako se kome obracas, mislim mene to nista ne pogadja. Da si neko bitan pa i da me pogodi, ovako se ni najmanje ne uzbudjujem.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Offline oholi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #127 on: December 20, 2015, 05:17:39 PM »
Ljudi...smrc... ovolike izlive emocija .... smrc.... molim vas

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

ne znam da pecam al' me riba hoce

Offline sasats

• Hero Member
« Reply #128 on: December 20, 2015, 05:21:40 PM »
simpsone , nismo bitni ni ti ni ja . ovde su svi ravnopravni .

Offline oholi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #129 on: December 20, 2015, 05:27:16 PM »
Da vas ne poznajem svu trojicu uzivo.....da sam neko ko se tek pojavio .... pomislio bih da niste normalni. Da vam ispred imena stoji "f" sa brojem
A u stvari ste gotivni likovi uzivo skroz. Realno saleta  i bakija povrsno znam....bojana malo bolje....al uzivo ste drugi ljudi

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

ne znam da pecam al' me riba hoce

Offline Baki-Pa

• Hero Member
  • !"#$%&?
« Reply #130 on: December 20, 2015, 05:48:17 PM »
nisi ljut na mene ? sad mi je lakse ...enciklopedijo neiscitana  :D

da budemo ozbiljni... stvarno mi ne odgovara da se naljutis na mene . nema na forumu mnogo kvalitetnih sagovornika u vezi musicarenja . sta mogu sa bakijem da razgovaram kada je i laik i budala u isto vreme? da bar malo biras reci pri komunikaciji nikada ti nista ruzno ne bi napisao i uvek bi se trudio da te ispostujem bez obzira koliko se ne slazem sa nekim tvojim stavom i misljenjem . nacin komunikacije prilagodjavam sagovorniku ...evo cak i sa ovom konjinom bakijem sam lepo poceo da razmenjujem misljenje o prici koja se povela . sve dok nije pokazao sklonosti prema mom dupetu  ;D tada sam prilagodio komunikaciju sagovorniku .   :D

Ej, prestao sam da te vređam, ti nastavljaš. Slušaj sad, na dva i po sata lagane vožnje autoputem si mi. Nije mi teško da dođem u Trstenik i da ti poberem uši. Taman usput i da obiđem dobre ortake.Ajde molim te, pomeni me još jednom. Aj učini mi tu uslugu.

Offline sasats

• Hero Member
« Reply #131 on: December 20, 2015, 06:11:16 PM »
baki, ovo ti nije prvi put u ovoj temi da me bez ikakvog povoda provociras i vredjas . vrati se na prve strane pa procitaj ako si zaboravio . zadnjih par meseci ovo ti je treci put . razgovaram sa tobom tacno kako si zasluzio i nastavicu sve dok mi se ne skines ili me urednici ne sprece a ti razmisli kako smo dosli do trenutne situacije   
sto se tice pretnji , da ovde ima nekog reda i ti i ja bi do sada bili bar opomenuti a ti bi za pretnju bio sada banovan . to je sto se tice foruma . a sto se tice mene licno , mnogo si me uplasio i mozes da krenes odmah

Offline Strelac

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Strelacfly
« Reply #132 on: December 20, 2015, 06:44:14 PM »
Znači ovako, evidentno je da postoji očigledan nesporazum ovde.

Rešavajte sve nesuglasice preko poruka a ne preko foruma.

BAKI, ovakve poruke kao ova tvoja upućene Saletu mogu da imaju ozbiljne posledice.

ZAKLJUČAVAM OVU TEMU I BRIŠEM SVE SLEDEĆE POSTOVE BILO GDE DA SU NA FORUMU A SADRŽE NEGATIVNE EMOCIJE!!!

“ We fish for pleasure; I for mine, you for yours”. J.Leisenring

Ivan Bogdanović
http://strelacfly.weebly.com/index.html

Offline Jr

• Administrator
  • Hero Member
« Reply #133 on: December 21, 2015, 09:55:36 AM »
I jedan i drugi na hladjenje...
Before we work on artificial inteligence, why don't we do somthing about natural stupidity?