Author Topic: Ahrex udice  (Read 533 times)

Offline Neo

• Full Member
Ahrex udice
« on: August 29, 2018, 05:16:27 PM »
Dobio sam na poklon i probu pakovanje Ahrex FW561 #14 udica. Firma je norveska i ako se ne varam nisu dugo na trzistu. Ovaj model je za nimfe, mala krivina, debela zica, ima tezinu, nesto je duza, black nickel finish i ono sto se meni jako dopada ima veliku osu. Kad covek zadje u godine ovo je vrlo bitan momenat.

Elem, udica je test sa kombinirkama bravurozno polozila. Izuzetno stabilna zica, ne puca pri munjevitom krivljenju niti kod konstantnog ispravljanja i vracanja nazad (1x). Ovde mi pade na pamet japanski "kvalitet", no dobro. Test sam izveo samo sa jednom udicom pa ne mogu da govorim o generalnom kvalitetu cele linije. U svakom slucaju sve udice su, gledane kroz lupu potpuno identicne, kao klonirane, nema ni trunke odstupanja. Navezao sam par fazana i uskoro sledi test na vodi i ribama. Udice dolaze u pakovanju od 24 komada, model 560 je sa kontrom. Inace firma ima malo udica u glavnom za skandinaviju i pecanje u slanoj vodi a sve udice imaju model sa i bez kontre pa ko sta voli.  Cena:  € 7,90 za pakovanje sto bi bilo ca. 0,33 centi za komad.

Offline oholi

• Global Moderator
  • Hero Member
Re: Ahrex udice
« Reply #1 on: August 29, 2018, 06:43:02 PM »
Koliko vidim par ozbiljnih vezaca je pocelo da ih koristi... miskim da ces biti zadovoljan.

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

ne znam da pecam al' me riba hoce

Offline maric

• Kralj gradačkih lipljena
  • Hero Member
  • Kralj Gradackih lipljena
Re: Ahrex udice
« Reply #2 on: August 29, 2018, 10:52:04 PM »
Odlicne udice. Uzimam ih vec neko vreme sa Mistpoola. Jaca cena ali odlicne.