Author Topic: Gde su... sta rade?  (Read 395 times)

Offline nespetro

• Hero Member
Gde su... sta rade?
« on: November 24, 2018, 01:05:11 PM »
Prelistavah malo forum po raznim, starijim temama, i bas se vidi nedostatak starijih clanova ``nezgodnih igraca`` koji su davali forumu onaj smek koji bio izrazen do skora.

Ok. Covek sa malo odvoji, posveti se fejsu, promeni hobi, bilo sta.... Ali se pitam gde su stari clanovi? Zivi li su brate?

Ako neko ima bilo koju informaciju o nekom, neka postavi ovde. Cisto da se vidi da se jos uvek mrdaju  :)

Sta je sa Gringom, Jovancom, Strasnim, Zekom, Gocijem, Zvezdanom......  i ostalima?

Mozda sam propustio nesto ali sta se desilo sa Sebastijanom?
"... idi na more i baci udicu, i koju ribu prvu uhvatis, uzmi je;
I kad joj otvoris usta naci ces statir..."   MAT: 17:27

Offline gegula

• Hero Member
Re: Gde su... sta rade?
« Reply #1 on: November 24, 2018, 01:27:39 PM »
Sвe vendete foruma,izostavio SI imixmastera(лично не волим његову логику риболова мада одличан мишичар)...замрло све,повукли се људи видели колко је сати,само препуцавања и свађе а највише паламуђења овде има...
always appreciate what you have,there is always someone out there who wishes that had what you have

Offline nespetro

• Hero Member
« Reply #2 on: November 24, 2018, 03:50:49 PM »
Sвe vendete foruma,izostavio SI imixmastera(лично не волим његову логику риболова мада одличан мишичар)...замрло све,повукли се људи видели колко је сати,само препуцавања и свађе а највише паламуђења овде има...

Njega nisam zatekao na forumu kad sam se te davne godine prijavio. Jeste da su prepucavanja donekle kriva da se covek povuce, ali ipak je musicarenje izuzetno individualno. Ono sto, recimo, vazi za mene, ne vazi za drugog, E sad sto taj nece da prihvati da sam u pravu i da je jedino pravilno ono sto ja kazem, to je njegov problem  :lol:

"... idi na more i baci udicu, i koju ribu prvu uhvatis, uzmi je;
I kad joj otvoris usta naci ces statir..."   MAT: 17:27

Offline TMc

• Full Member
« Reply #3 on: November 24, 2018, 04:03:12 PM »
Nedavno sam nešto čitao na fly fishing forum USA i nakon nekog vremena provedenih tamo prvo sto mi je palo na pamet je kako tamo nema prepucavanja i skretanja sa teme, valjda su ovo kod nas Balkanska posla...
Svakako je ovaj nas forum odličan ima puno dobrih tema iz davnina jedino na žalost sto se iz jedne priče ode u sasvim drugu ne vezanu al to je nas mentalitet ne mora nužno da znaci da je i loše. Malo ima voda malo musicara pa zato i više priče o drugim stvarima no opet naši smo pa je svakako interesantno.

Offline oholi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #4 on: November 24, 2018, 11:43:03 PM »
Nedavno sam nešto čitao na fly fishing forum USA i nakon nekog vremena provedenih tamo prvo sto mi je palo na pamet je kako tamo nema prepucavanja i skretanja sa teme, valjda su ovo kod nas Balkanska posla...
Svakako je ovaj nas forum odličan ima puno dobrih tema iz davnina jedino na žalost sto se iz jedne priče ode u sasvim drugu ne vezanu al to je nas mentalitet ne mora nužno da znaci da je i loše. Malo ima voda malo musicara pa zato i više priče o drugim stvarima no opet naši smo pa je svakako interesantno.
Ja sam se svega nacitao na UK forumima. Samo admini su stroziji pa se brze brise sve. Nista stranci nisu bolji od nas...

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

ne znam da pecam al' me riba hoce

Offline zvezdan

• Hero Member
« Reply #5 on: November 25, 2018, 08:02:02 AM »
Pratim forum redovno,jedini problem,bar u mom slucaju je smanjen broj izlazaka na vodu,a i odvalise ribu kod mene u zadnjih par godina pa se nemam cime ni pohvaliti.
"I woke up this morning with nothing on my mind
!" Jim Morrison

Offline TMc

• Full Member
« Reply #6 on: November 25, 2018, 09:58:14 AM »
Ja sam se svega nacitao na UK forumima. Samo admini su stroziji pa se brze brise sve. Nista stranci nisu bolji od nas...

Demokratija bato, možeš da pričaš šta god hoćeš dokle god je to u interesu vlasti...

Offline gegula

• Hero Member
« Reply #7 on: November 25, 2018, 01:17:32 PM »
Steta zvezdane nedostaju nam tvoje bucovsko/smudjevske reportaze!!!!
always appreciate what you have,there is always someone out there who wishes that had what you have

Offline oholi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #8 on: November 25, 2018, 02:36:33 PM »
Odlicne su bile bas...

ne znam da pecam al' me riba hoce

Offline Milan VB

• Hero Member
« Reply #9 on: November 26, 2018, 11:57:34 AM »
 Nije to slucaj samo sa ovim forumom. Kolko vidim nigde nije bolja situacija.
Prvo, sta ce nam 3-4 foruma sa temom musicarenja? Prvi forum koji je osnovan treba da ostane a ostali treba da se ugase ili da se napravi neka vrsta fuzije svih foruma. Nego ko da se dogovori, od toga nema nista.
 Dalje, problem ovog fouma su uzasno losi urednici, koji uopste ne rade svoj posao.
Ja sam pisao i apelovao na urednike da lose rade posao. Ko ce bre da cita forum kad u svkoj temi ima par likova koji zatrpavaju forum besmislenim komentarima. Svaka tema ima, gulas, pasulj, gajbe piva, partizan, zvezdu itd smesno

Offline strashni

• Hero Member
« Reply #10 on: November 26, 2018, 10:30:48 PM »
Sve je to normalno u zivotnom ciklusu jednog foruma, nastanak, rast, zrelost i pad...malo je tema koje nisu vec detallno obradjene i malo je sta ostalo pametno za reci... opet smatram da je bolje da se pojavi tek poneka tema gde cemo ponesto pametno prodiskutovati nego da se svakodnevno mlatara po 20 tema... Slazem se za moderatore, mnogi su mlataranjem umanjili vrednost foruma a oni su to trebali da rese, kakva klinac demokratija, fik po kratkom postupku i cao...demokratije nema jos od stare Grcke...

tako da... tu su svi, tj vecina koja forum obidje zbog ulova i oglasa...samo niko ne pise jer je bolje cutati nego mlatiti praznu slamu...
Како је велика срећа чистог срца, све заборавља што је опростило, бескрајно сунце чистог ума, сваку молитву прима и жељу испуњава