Author Topic: tipet  (Read 1035 times)

Offline Ledeni_ junior

• Full Member
tipet
« on: June 12, 2020, 11:19:43 PM »
Tipet, koji kupiti? Mnogi hvale stroft, neki misle da je trabuco t-force dobar.. Sta pepoucujete, kupujem inace sve debljine za klena i pastmku, od 0,08 do 0,18...
C & R

Offline TMc

• Hero Member
Re: tipet
« Reply #1 on: June 13, 2020, 12:30:57 AM »
Ja sam stroft zamenio sa trabuco jer sam za stroft na puno mesta procitao da lazu sa debljinama, možda je tako ali koliko piše toliko vadi, provereno. T-force je bio neverovatan sa tabelama koliko vadi ali kada sam premerio to nije tako, možda je i za nijansu slabiji od strofta ali opet ostaje pitanje debljine strofta a pa možda i ovi lazu sa debljinama. Kako god kupio sam trabuco sve debljine pa to koristim od kraja prošle i ove dok ne potrošim i zadovoljan sam s tim sto će sledeća kupovina sigurno ponovo biti stroft. Koristim od 0,14 do 0,08 uglavnom 0,12 - 0,10.

Offline oholi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #2 on: June 13, 2020, 02:42:29 AM »
Lazu to da.... Ali ako si zadovoljan kako radi... Debljinu izaberi manju i to je to.... Ako ti treba 0.14 a ti uzmi 0.12... Stroft je super

Ja sad koristim SA tippete i odlicni su

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

ne znam da pecam al' me riba hoce

Offline Ledeni_ junior

• Full Member
« Reply #3 on: June 13, 2020, 12:10:56 PM »
HVala!  :)
C & R

Offline Ledeni_ junior

• Full Member
« Reply #4 on: June 13, 2020, 01:02:05 PM »
Nego, koji stoft? GTM, ABR?
C & R

Offline TMc

• Hero Member
« Reply #5 on: June 13, 2020, 01:16:07 PM »
Ja sam koristio stari provereni gtm. Spulne od 100m imaš svugde a od 50m jedino u EvilFly tako je bilo verovatno je i dalje.

Offline oholi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Reply #6 on: June 13, 2020, 05:06:53 PM »
Nego, koji stoft? GTM, ABR?
Vise gtm volim.... Al navika valjda.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

ne znam da pecam al' me riba hoce

Offline eko

• Hero Member
« Reply #7 on: June 14, 2020, 11:11:41 AM »
Probao sve i svašta i evo već 2 godine koristim Owner Board

Offline maric

• Kralj gradačkih lipljena
  • Hero Member
  • Kralj Gradackih lipljena
« Reply #8 on: June 14, 2020, 02:12:48 PM »
Owner top i realne velicine samo je problem naci svez

Offline ivke037

• Hero Member
« Reply #9 on: June 15, 2020, 09:28:29 PM »
Ja sam stroft zamenio sa trabuco jer sam za stroft na puno mesta procitao da lazu sa debljinama, možda je tako ali koliko piše toliko vadi, provereno. T-force je bio neverovatan sa tabelama koliko vadi ali kada sam premerio to nije tako, možda je i za nijansu slabiji od strofta ali opet ostaje pitanje debljine strofta a pa možda i ovi lazu sa debljinama. Kako god kupio sam trabuco sve debljine pa to koristim od kraja prošle i ove dok ne potrošim i zadovoljan sam s tim sto će sledeća kupovina sigurno ponovo biti stroft. Koristim od 0,14 do 0,08 uglavnom 0,12 - 0,10.
Stroft na mnogim USA uporednim testovima pobedjuje sve Americke tipete. Samo mi Srbi mu nalayimo manu. Ja GTM nabavljam iz Nemacke i nemam primedbe.

Offline neba

• Hero Member
« Reply #10 on: September 11, 2020, 06:42:21 PM »
Pobeđuje uz konotaciju da su debljine nerealne tj false.

Stroft je odličan najlon, ali osetno deblji i ono sto ja ne mogu da mu oprostim, a to je losa memorija. Jedino nesto LS odoleva.

Maric je nabavljao umpqua i to je donedavno bio najbolji tipet koji sam probao, a onda uzeh touthuntera i odusevih se, sad narucih trouthunter evo i varivas master, test na Drini za nekoliko dana pa ponovo na Ribniku da vidimo kakav je.

Tolke pare dajemo na opremu da bi se za par evra igrali da nam ode riba zbog najslabije karike.... ne ide