Gradac, reka snova

MM

Hero member
Učlanjen(a)
14.02.2009.
Poruke
1.403
Broj reagovanja
1.016
Na vodi je najviše gare-zelenaša, s tim da riba radije zagrize na otežanu pupu nego što ganja odrasle koji skakuću na površini.

Razleteli su se i padavci (uglavnom Epeorusi), neki dan hoće da pokupi imitaciju, sledeći put neće.

Baetisi se još roje ali se po vrućem vremenu izletanje otegne čitav dan i prebrzo izleću tj. nema "nagomilavanja" na površini i riba ih ignoriše ali bi nimfe, sitan fazan i zec trebalo da rade.

Vodostaj je perfektan i još uvek nema kupača a ni previše izletnika. Bojim se da ni jedno ni drugo neće potrajati tako da ovaj period treba iskoristiti.
 
  • Like
Reagovanja: TMc

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Gradac od subote. Nesto fotki. Ne mogu sve da postavljam mrzi me.
 

Prilozi

  • IMG_20230916_104732.jpg
    IMG_20230916_104732.jpg
    221,7 KB · Pregleda: 61
  • IMG_20230916_105024.jpg
    IMG_20230916_105024.jpg
    328,7 KB · Pregleda: 58
  • IMG_20230916_110742.jpg
    IMG_20230916_110742.jpg
    154,4 KB · Pregleda: 81
  • IMG_20230916_115941.jpg
    IMG_20230916_115941.jpg
    383,7 KB · Pregleda: 88
  • IMG_20230916_122622.jpg
    IMG_20230916_122622.jpg
    218,1 KB · Pregleda: 82
  • IMG_20230916_122654.jpg
    IMG_20230916_122654.jpg
    188,3 KB · Pregleda: 67

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Zbrisala mi ispred nogu. Mislio sam da nece pokupiti nimfu ali sam se prevario :) Mala voda u pm. Tesko pecanje ali nabolo se ponesto
 

RašaRaša

Junior member
Učlanjen(a)
09.04.2021.
Poruke
34
Broj reagovanja
39
Nova maskota reke, niko ne može da peca od njega. Redovno ide ispred ljudi na 30m i stalno pretrčava vodu. Tri pecanja mi je upropastio, verujem da je i druge nervirao
1000026860.jpg
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
2.194
Broj reagovanja
218
Mooooore, ima cvicangle da rade...ima i veterinara medju nama...cas posla frc, frc..;)
Saaaalim se...:bye:
 

Ivaninja

Senior member
Učlanjen(a)
21.05.2021.
Poruke
179
Broj reagovanja
400
Lokacija
Bor
Ima ogrlicu, samo treba neko da ga veže za drvo kad dođe na pecanje....i kad završi, odveže ga :naughty:
 
Vrh Dno