10000 postova

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
E pa dragi clanovi, posetioci sajta docekasmo i 10000 post. i to bas moj! Da me neko ne bi preteko objavljujem ga ovako bezveze! :doh:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
A ko je napisao najviše postova? Koji je topic najposećeniji? Koliko puta je posećen sajt? Koliko članova ima forum?... Daj još malo statistike!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
E pa posto sam overio 10000 post, sada mogu a i zelim da napisem nesto i o sajtu i o ovom u najmanju ruku cudnom forumu! Sve je zapocelo iz moje dosade pre malo manje od dve godine. Bio sam tada urednik www.ciklidi.org i u razovoru sa mojim dobrim prijateljem Piromano spomenem mu da cu da pravim sajt. On mij je isao u susret i pomogao mi u tehnickom smislu da ga postavim. Kada sam zakupljivao domen svi su bili slobodni i org i com i net i info. Ja sam se resio za org, zeleci da naprravim nesto kao organizaciju, prvi community gde ce mo se mi musicari, stari olosi i mlade snage skupiti, zajedno uciti jedni od drugih, da se salimo, zajebavamo, nesto nakik klubu, ne nekom fency vec pravno sa kariranim stoljnacima i prljavim pikslama. I tako je i krenulo. Napravio sam sajt u xoopsu. Prvi post bio je od strane mog prijatelja Alza koji je postavio pitanje sta je to musicarenje i tako je krenulo...
Svasta se desavalo u ovih 10000 postova. I smeha i tuge. I razocaranja i odusevljenja sa moje strane. Malo po malo sajt je rastao, do koje velicine ja nemogu i nezelim da komentarisem. Neka melanholija me hvata  :'( Meni se svasta izdesavalo u ovih 10000 postova i lepih i ruznih stvari. Sajt nekako stoji kao svedok svega toga. Svoje raspolozenje vidim u postovima koje sam pisao i pisem. ma ludilo!
Dobre prijatelje sam stekao preko ovog sajta, verujem da su clanovi i posetioci naucili nesto o ovoj nasoj strasti, verujem da su se nasmejali nasim glupostima. Znam da su se mnogi nervirali i da se i dalje nerviraju. Nema potrebe...
toliko za sada!
Sve najbolje zelim svima koji ovo procitaju!
@ Mixmaster ma statistika je sranje. Mogu da je postavim, ali ovo je neki mali jubilej koji sa statistikom nema veze.
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Pa idemo dalje i ne pricamo o brojkama, dok nas opet ne iznenadis sa nekom ovako okruglom  :tbumb: :firends:. Kao jos uvek novajlija drago mi je da sam deo ovog foruma i zaista se radujem svemu sto on i sajt ubudeuce nose. Jos jednom, ziveli! :firends:
 
Z

Zakula

Guest
Shta da kazem drugovi,bilo mi/nam je lepo do sada,a nadam se i da ce nadalje da mi/ nam bude lepo....Nemojte da me razocharate,verujem u vas...POZZ od Mr.Zakule i ziveli!! :firends: :firends: :firends: :firends: :firends::
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Hik ziveli i od mene  :firends: :firends: :firends: :firends: :firends: :firends: :firends: :firends: :pijani: :pijani: :pijani: :pijani: :pijani: :pijani: :drunk: :drunk: :drunk: :firends: :firends: :firends: :firends: :beer: :beer: :pijani: :pijani: :pijani: :pijani:
 
Vrh Dno