Abu Garcia Conolon 1000 11 Ft aftma 5-7

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
bas tako...prodacu moj musicarac Abu jer mi je pretezak za ove nase kanalice na kojima musicarim...slike sutra...a cenu ne znam.....naci cemo se na razumnoj ceni jer ne znam koliko da ga cenim...pozz!
stap je dobar,dvorucnjak....
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
eto bucovđije...svič u ponudi...taman za bucka na večim vodama... ;)
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
e bas to,Seb....kako je kod nas velika voda pojam,jer nigde sem brane Kajtasovo ne nameravam da idem,ovo mi je visak.....
znaci malo informacija:trodelan je,pluta je ocuvana.nema ostecenja na njoj,kako na gornjem rukohvatu,tako i na donjem....drzac cekrka je FUJi,ako nekome znaci......cenu ne bih znao koju izreci,ali dovoljno je a kzem da sam za njega dao svoj varalicarac cormoran black star koji sam tad platio 80 evra......sta ja znam,ne bih da rebnem nerealnu cenu,tako da bih zamolio zainteresovane da kazu koliko cene stap...slike jos malo,cim se uploaduju...... ;)
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
evo i slika.....





znaci,ovo je pravo stanje,nema lazi,nema prevare...stap je koriscen,nije u savrsenom stanju,ali nije ni skrnav,dobro bi mu palo smirglanje pa lak,ali to i nije preko potrebno,vise estetike radi.....ima malu neku naborinu na spoju drugog dela ali nista ozbiljno.....ako nekog jos nesto zanima,neka pita...pozz!
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
:)
pa to....jer mi i nemamo neke vece terene.....za Karas,kanale i ove nas nesrecne vode bfc radi posao...... ;)
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Ha,ha,tomos,nema interesenata,izgleda da mora da ga daš,i da doplatiš :hammer:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Hehe, evo ja da sam blize proverio bi kakav je blank dao bi ti neku muvu ako bi mi se dopale njegove karateristike :D pa ga preradio hehe;)
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
mogu felne za juga..... :D
ma na kraju ima da ga dam za neki formax stap i spin masinu i ODO u cheap spinere........ :doh: :D :D 

salim se.....jos par dana ako ne ode,nek se zalockuje oglas....sluzice Abu za vecu vodu....kako su kise krenule,sve reke ce biti vece vode... :)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
opremi ga nekom letećom glavom do 400 graina, malo uvežbaj zabačaje i mlati bucova na Dunavu ;)
 
Vrh Dno