Ahrex udice

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
Dobio sam na poklon i probu pakovanje Ahrex FW561 #14 udica. Firma je norveska i ako se ne varam nisu dugo na trzistu. Ovaj model je za nimfe, mala krivina, debela zica, ima tezinu, nesto je duza, black nickel finish i ono sto se meni jako dopada ima veliku osu. Kad covek zadje u godine ovo je vrlo bitan momenat.

Elem, udica je test sa kombinirkama bravurozno polozila. Izuzetno stabilna zica, ne puca pri munjevitom krivljenju niti kod konstantnog ispravljanja i vracanja nazad (1x). Ovde mi pade na pamet japanski "kvalitet", no dobro. Test sam izveo samo sa jednom udicom pa ne mogu da govorim o generalnom kvalitetu cele linije. U svakom slucaju sve udice su, gledane kroz lupu potpuno identicne, kao klonirane, nema ni trunke odstupanja. Navezao sam par fazana i uskoro sledi test na vodi i ribama. Udice dolaze u pakovanju od 24 komada, model 560 je sa kontrom. Inace firma ima malo udica u glavnom za skandinaviju i pecanje u slanoj vodi a sve udice imaju model sa i bez kontre pa ko sta voli.  Cena:  € 7,90 za pakovanje sto bi bilo ca. 0,33 centi za komad.



 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
Koliko vidim par ozbiljnih vezaca je pocelo da ih koristi... miskim da ces biti zadovoljan.

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Odlicne udice. Uzimam ih vec neko vreme sa Mistpoola. Jaca cena ali odlicne.
 
Vrh Dno