Aj` jedan savjet???

Thymallus

Newbie
Učlanjen(a)
18.11.2011.
Poruke
5
Broj reagovanja
0
Pozdrav svim clanovima ovog savrsenog sajta. Braco po "profesiji"  ;) , moje pitanje se odnosi na one koji imaju iskustva u lovu pastrmke strimerom (ja nemam). Koje komponente treba da sadrzi stap za tu vrstu musicarenja? UNAPRIJED HVALA....  :bye:
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.998
Broj reagovanja
253
Lokacija
Norway
Ako ti je voda na kojoj pecas velika, dosta brza i ti zelis da stavis recimo neki brzotonuci Shooting head, da spustis veci strimer na samo dno reke onda nije prejak. Za sve suprotno od ovog moze se koristiti ali ce bolje posluziti stap manje klase. Probaj svaku varijantu, nema tu nekih odredjenih pravila. Neke sedmice znaju da budu veoma osetljive tako da se moze bas fino pecati sa njima i na manjim rekama. 
 

Thymallus

Newbie
Učlanjen(a)
18.11.2011.
Poruke
5
Broj reagovanja
0
hvala na savjetu, rijeka na kojoj ja lovim jeste veca i brza, koji mi stap preporucujes za takvu vodu (do 300eura) ?
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Pa što ne napišeš koja je voda u pitanju,vjerovatno neko zna šta na njoj ide  :yeswink:
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.998
Broj reagovanja
253
Lokacija
Norway
Nezgodno je preporuciti stap drugome. Ne znam koje su cene kod nas ili kako ide nabavka preko interneta, ali ko stari LOOP-ovac, bih preporucio neki njihov stap iz OPTI - serije ili neki drugi od iste firme. To je sigurna kupovina.

Koliko dugo musicaris? Koja ti je to sedmica? Mozda je najbolje da je maksimalno izrabis pre nego sto kupis nesto drugo. Ako si pocetnik mozda je bolje da ulozis u par dobrih kanapa i ne menjas stap.
 
Vrh Dno