ArcticSilver Zense Free Flex

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
Teorija i ideja iza ovog sistema je da blank reaguje dublje nego kod regularnih stapova u poslednjem segmentu jer nije sputan rukohvatom. Navodno je lakse zabacivati njime a kontakt sa ribom je intenzivniji - sta god to znacilo! Ni jedno od ovog nisam imao priliku da isprobam a iskreno ni ne zanima me jer: rukohvat je od gume i meni je vrlo neprijatno da ga drzim u ruci prvo zato sto je oblik cetvrtast, drugo materijal je takav da dlan pocinje da mi se znoji u roku od trenutno i samo mogu da zamislim kako bi bilo provesti citav dan na vodi sa komadom gumenog creva u ruci. Sistem drzaca cekrka je na oprugu - nategnes, pustis i cekrk je aretiran.

Da skratim, prvi i jedini utusak: ne radi mi uopste. Regularna cena: knap € 700.-




 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.116
Broj reagovanja
1.167
Lokacija
Čačak
Nevidjeno su ruzni. Jednostavno mi se koncept space dizajna sa musicarenjem ne uklapa. A to da dublje blank radi moze da se odrsdi sa prstenovima plute umesto rukohvata... Bar sam video par ljudi da to radi. 

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Meni su isto bzv. Nego reci ti meni jesi li ti probao njihove strune ;)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
oholi je napisao(la):
Nevidjeno su ruzni. Jednostavno mi se koncept space dizajna sa musicarenjem ne uklapa. A to da dublje blank radi moze da se odrsdi sa prstenovima plute umesto rukohvata... Bar sam video par ljudi da to radi. 

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Radi Vladan :)
 

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
Ako je meni upuceno pitanje nisam, nisam do sad ni znao da imaju i kanape u ponudi! Inace, stap je zaista ruzan za medalju.
 
Vrh Dno