Banovanje clanova

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Par godina sam na ovom forumu, ne od samog pocetka ali svakako dovoljno da sam svedok raznih faza kroz koje je prolazio...
Kad sam se uclanio tad je prstalo od clanova, clanaka, tema, poucnih komentara, zezanja, duhovitosti...jednostavni nisam mogao da pocnem dan a da prvo ne dodjem na forum da vidim sta ima novo...
Dosta sam na njemu naucio i sad pomalo i druge savetujem...

A sad...aktivo postuje 20tak ljudi, tu i tamo neki novi clan pita ponesto i vise se i ne pojavi...Slazem se da su price ispricane i da ovakav tip foruma ima ogranicen trenutak u kome se nalazi u punoj snazi i da sada treba da bude mesto gde cemo se svakodnevno sretati i obavestavati o ulovima, novim cakama, ko sta prodaje ili kupuje...

U toj fazi su stari clanovi jedino sto forumu ostaje a mogu da primetim da se o njima malo vodi racuna...bilo je dosta price sa moje strane o postovima koji su brisani, svedok sam obrisane cele teme i nekoliko mojih postova...tresla se gora rodio se mis...nista strasno, picimo dalje
Pre neki dan je neki novajlija napusio sve zive koji su pokusali da mu pomognu i to je ok a nije ok sto mu mi stari clanovi nismo odgovorili na ono sto je trazio...

Necu da mlatim kako sam ja doprineo ovom forumu ne znam koliko ali svako od nas jeste i treba postovati svaciji doprinos i stati prvo u zastitu starih clanova (bar je tako na ostalim forumima gde sam takodje aktivan)

Malopre je clan crni banovan i ispratio sam zadnje postove koje je pisao i uopste ne vidim razlog da to bude tako, ako ih ima jos treba obrazloziti svima. Licno uopste ne poznajem crnog ali sam dakako primetio step by step clanke koje je pisao i veliki broj odlicnih musica koje je nesebicno podelio sa svima...to je stari clan koga treba postovati a ne banovati...

Voleo bih da se ova tema ne brise, mnogi su trajno otisli sa foruma zbog ovakvih stvari...svedok sam toga i zao mi je. Slazem se da nekog treba kazniti za nedolicno ponasanje ali ne za ono. Ja sam se vise puta osetio glupo zbog komentara pojedinaca a nisam primetio da je neko reagovao, bar me niko nije obavestio...

sve ovo pisem jer mi je forum drag i volim da vidjam ljude na njemu...oni su ti koji daju duh ovom mestu i cine da ono postoji i bude to sto jeste  :bye:
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Postovani administratori ne bi da zvucim kao crnijev advokat ali kao njegov drug imam pravo da iznesem svoje misljenje u njegovu
korist.
Prethodni post koji napisao strashni pokazuje samo koliki je covek i koliko mu znace clanovi ovog foruma koji su svojim postovanjem
pomogli da se nesto nauci.Mozda je i sam crni negde pogresio ili nekog uvredio ali to nikako nije ucinio javno da bi forum ucinio
ugrozenim,molim vas objasnite zbog cega je crni banovan.
Pozdrav i sve najlepse
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ja lično nisam upoznat ničim od toga i volio bi da znam šta je kako je i zašto je bilo... :mad:
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Crni ako si banovan, oglasi se  :doh:
Salu na stranu, nadam se da nije. Ako jeste, moze neko objasnjenje?
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Evo javio mi se, dobro, je , zivo , zdravo, odmara covek. Pozdravlja sve redom. Rekao je da se ne sekirate i ne brinete, bice uvek sa vama i vasim srcima.

Pravda za Crnog  :)

Morao sam malo  8).  :blush:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ne da je strasno nego je PORAZAVAJUCE.....

Ovo je forum ljudi,ovde moze svako da iznese svoje misljenje ako se ne varam..................

I sta je to toliko strasno uradio CRNI da bude trajno banovan....

Molio bih administraciju da se oglasi.......   


--NEMOGU DA VERUJEM--  :nowink: :nowink: :nowink: :nowink:

 

boban.velickovic

Senior member
Učlanjen(a)
09.09.2010.
Poruke
233
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd, Niska Banja
E, a ko je taj Crni?  ???

Šalim se naravno...  ;)   

Ne poznajem čoveka, ali su mi njegovi SBSovi uvek bile zanimljivi i nadasve korisni.

Zaista šteta... :(
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Crni nije trajno banovan, njegov ban ističe kroz 7 dana. On je u proteklom periodu imao nekoliko sukoba sa više članova, u nekima se čak došlo i do pretnji. Iz tog razloga smo smatrali da je ovakva preventivna mera u interesu foruma i svih njegovih članova. Detalje ovde nećemo iznositi zbog interesa članova koji su učestvovali a Crni je dobio mail sa obrazloženjem.

Administratori
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
"Pope, nedaj im da ovo urade.
Molim te ne daj da to urade.
Nemoj da im dopustis.
To je boziji posao, decace.
Vi crnci morate da naucite lekciju.
Molim vas.
Molim vas!
Nemojte, molim vas...

Znam da pravda za crnog coveka
lezi toliko nisko da ni sami to ne znamo.
Znam da ce svinje leteti pre nego sto ce ovaj grad uhapsiti belog coveka!"


The Man Who Came Back

:hammer: :hammer: :hammer:

 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Hm,ako je ono benigno pisanje u temi o kulinarstvu razlog da se neko banuje,moram da ispoljim svoje neslaganje!Bilo je i oštrijih tonova bez ikakvih posledica!Ako je bilo nečega u pozadini to već ne opterećuje sajt i javnost koja na njemu učestvuje!
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Crni je imao odlične SBS'ove i njegov ban je sigurno jedan gubitak za forum kao što je i mixmasterov (koliko god je nekima smetao) i on je imao odlične teme što se tiče entomologije i uopšteno u vezi mušičarenja pojedinih vrsta riba ,imalo se svašta od njega naučiti ! Možda nije  pravo mesto ali eto setio sam se bivšeg člana Randje Mixmastera.
 
Vrh Dno