Barrio

Karaic.Ivan

Junior member
Učlanjen(a)
21.09.2018.
Poruke
47
Broj reagovanja
13
Lokacija
Užice
Da li je neko naručivao ove kanape iz UK? Vidim da samo od njih može direktno da se naruči i da je free shipping za sve lokacije, al da l ima kakva carina i pdv da se plate?
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.402
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
PDV mogu da ti naplate pri svakoj porudžbini bez obzira na vrednost a carinu u datom slučaju ako vrednost pošiljke premaši 50 evra
 

Karaic.Ivan

Junior member
Učlanjen(a)
21.09.2018.
Poruke
47
Broj reagovanja
13
Lokacija
Užice
Naručivao sam sve i svašta, nekad su mi naplatili carinu, nekad pdv, a nekad ništa, sve su pošiljke bile ispod 50€, znam da je to limit, zato pitam je l neko konkretno naručivao ove kanape da podeli kako je prošao, il još bolje ako ima negde kod nas da se nabavi, ja nisam nigde video po internetu.
 

Aleksandar871

Senior member
Učlanjen(a)
29.11.2013.
Poruke
281
Broj reagovanja
44
Lokacija
Nis
Narucivao sam ja desetak komada mozda i vise
Na svaku su mi naka cili nekih 200-300 din
Najvise 500 kad sam porucio dva odjednom
Mislim da su me kostali 70 €
P.S.
Nemas bolje kanape za te pare
Ja ih obozavammmmm


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Karaic.Ivan

Junior member
Učlanjen(a)
21.09.2018.
Poruke
47
Broj reagovanja
13
Lokacija
Užice
Slažem se, uzeo sam njihov instruktor kanap polovan i prezadovoljan sam, razmišljam da naručim još jedan nov zato i pitam kakva su iskustva.
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.402
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Fakat im je dž poštarina, što je za svaku pohvalu... Ne sumnjam da će ti porudžbina proći bez ikakvih problema
Koristim GT90, meni odličan
@smoker
https://www.flylineshop.com/shop.html#!/Barrio-Floating-Lines/c/10329715/offset=0&sort=normal
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Ja imam SLX i Mallard DT. Oba su ok, SLX je pola klase jači.
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Pročitaj komentare na sajtu ispod svakog proizvoda. Najbolje bi bilo ako bi našao neki komentar vezan baš za tvoj štap  :yeswink:
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.709
Broj reagovanja
1.016
Lokacija
Svilajnac
Pre nego sam kupio TT 2 dana sam izgubio tražeći po netu deklarisanu težinu wf4 kanapa i nigde precizan info nisam našao... na kraju sam im poslao mail i za pola sata dobio odgovor...
Hoću da ti kažem pošalji im upit na mail šta te interesuje svaka ozbiljna firma će ti vrlo brzo dati odgovor i rešiti nedoumice proverenom informacijom.
 
Vrh Dno