Be Careful With Pike

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Da se skrene paznja na moguce posledice. Inace i mom prijatelju se desilo slicno ali blaze je proso no ovaj.

[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/QTVX7uGMXGA&hl=en[/flash]
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ako ga je ugrizla kada je klacka napred-nazad.
 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
627
Broj reagovanja
102
Odavno sam odgledao ovaj filmić i prvi komentar mi je bio sličan kao Mixov  :nurse:. Impresivna je brzina i pokretljivost štuke!
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ima tome dosta godina, lovio sam štuke na varalicu. Kada sam stavljao jednu poveliku ribu (oko 1,5 kg) u kesu i sa kesom u torbu koja mi je visila preko ramena ona me kroz kesu ugrizla i zatvorila usta. PROBILA MI JE NOKAT KAŽIPRSTA onim bočnim šiljatim zubom a ja sam nemoćan vrištao i zvao kuma Srđu. Bio sam u pat poziciji - stojim u vodi, u levoj ruci štap, a desna u torbi u štučjim ustima. Svi koji su je lovili znaju taj njen stisak kada neće da popusti.  :'( Uglavnom nastradah, ruka mi je bila u fronclama danima, a nokat me boleo bar 10-tak dana, sva sreća da se ništa nije inficiralo!!!
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Mixmaster je napisao(la):
Ako ga je ugrizla kada je klacka napred-nazad.
Grešiš nije ga ugrizla ona koju je puštao, već je neka veća iskočila iz dubine i ćapila ovu koju je puštao sa sve njegovom rukom :doh:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Milanče je napisao(la):
Ima tome dosta godina, lovio sam štuke na varalicu. Kada sam stavljao jednu poveliku ribu (oko 1,5 kg) u kesu i sa kesom u torbu koja mi je visila preko ramena ona me kroz kesu ugrizla i zatvorila usta. PROBILA MI JE NOKAT KAŽIPRSTA onim bočnim šiljatim zubom a ja sam nemoćan vrištao i zvao kuma Srđu. Bio sam u pat poziciji - stojim u vodi, u levoj ruci štap, a desna u torbi u štučjim ustima. Svi koji su je lovili znaju taj njen stisak kada neće da popusti.  :'( Uglavnom nastradah, ruka mi je bila u fronclama danima, a nokat me boleo bar 10-tak dana, sva sreća da se ništa nije inficiralo!!!

:D :D :D A zato sad juris samo bucove  :D :D :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
100ka je napisao(la):
Mixmaster je napisao(la):
Ako ga je ugrizla kada je klacka napred-nazad.
Grešiš nije ga ugrizla ona koju je puštao, već je neka veća iskočila iz dubine i ćapila ovu koju je puštao sa sve njegovom rukom :doh:
Svejedno, koji antrak je klacka napred-nazad!?
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Uf covece pa tek sada sam video uz par vracanja unazad kolika ga je scepila i da to nije ta koju je uhvatio.  :eek:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Provaljujem da je pored "ozivljavanja" uhvacene ribe, ovu drugu isprovociralo pracakanje repom dok joj je vadio strimera iz usta i da ju je to izgleda privuklo paznju. Zakljucak:
1. kad izvadis stuku odma bez na obalu, a kad je vracas baci je barem s jednog metra daljine  :D
2. ili neka se pracaka repom da privuce vecu stuku a na ovu uhvacenu par trokrake i tako ukrug dok ne dodje ajkula  :hammer:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Djole je napisao(la):
Provaljujem da je pored "ozivljavanja" uhvacene ribe, ovu drugu isprovociralo pracakanje repom dok joj je vadio strimera iz usta i da ju je to izgleda privuklo paznju. Zakljucak:
1. kad izvadis stuku odma bez na obalu, a kad je vracas baci je barem s jednog metra daljine  :D
2. ili neka se pracaka repom da privuce vecu stuku a na ovu uhvacenu par trokrake i tako ukrug dok ne dodje ajkula  :hammer:
To Djole ko ono smanji rep da ne pucam u autobus :D :doh:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
super spotic o stukama  :'(

[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/eswdShOcvI0&hl=en[/flash]

 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
i opet klip sa vrha jer je izgleda pukao link pa evo drugi

[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/ZeyzbvHzOaU&hl=en[/flash]
 
Vrh Dno