Black policelon ant

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ja sam veliki ljubitelj mrava. morate ih imati u kutili, ali morate. Ko ih nema tesko prokletstvo navlaci na vrat!
Evo jedne odlicne muve
osnovni konac: crn
pod telo: crni antron
ledja i glava: crni policelon
noge: brao petao

photo by Aleksandar Panic

Muzicka preporuka, Gogol Bordello  i njihov najnoviji album Super Taranta, Za ostale muve iz izuzetnog clanka drugova Panica i Grubica koji se bavi kopnenim insektima i koje cu predtavljati na forumu biracu pesmu po pesmu!  :tbumb:
 

Prilozi

  • Black-Polycelon-Ant.jpg
    Black-Polycelon-Ant.jpg
    24,9 KB · Pregleda: 227

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Ako smem da dam muzicki predlog (pod uslovom da se muva veze za max. 2 min)

JJ CALE - THE OLD MAN AND ME
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Must have indeed!!!
Laki ... Uskoro treba da se desi THE day! Cuveno rojenje mrava na Nisavi. Kada na povrsinu izadju sve zive ribe pa i klenovi od po 1kg+. Kroz nedelju dana cu da ti dam obavezu da proveravas obale reka svakog dana i da obavestavas. Steta sto traje samo jedan dan...
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Solidan mrav, mada mu malo polipropilena na ledjima postavljenog vodoravno ne bi skodilo. Slikacu ovih dana moju varijantu 3-segmentnog mrava sa krilima od polipropilena koji je odlicna imitacija mrava cije rojenje Lazza ceka (i pocekace, jer mislim da se roje krajem septembra a kako je i susna godina???).
 
Z

Zakula

Guest
Naravno,bez mrava nikud...Istina,malom,klasichnom bambulom na udici #16 i #18 imacete isti,chak i bolji uspeh,kada pecate ribu,koja krka mrave...Ali,ima i tih dana,kada trazi riba korektnu imitaciju mrava,sa jasno segmentiranim telom - dupence,thorax,glava...Ja mnogo volim parashut mrave od policelona,koji su mi se pokazali kao savrshena imitacija za male letnje vodostaje i ribe koje traze finu prezentaciju...Evo i slike mog parashut mrava na udici #16.
 

Prilozi

  • Black  Ant.jpg
    Black Ant.jpg
    21,3 KB · Pregleda: 168
Vrh Dno