Boja musice?!

doca989

Newbie
Učlanjen(a)
17.08.2019.
Poruke
3
Broj reagovanja
0
Evo jedno prosto pitanje,interesuje me koliku ulogu igra odabir boje musice kao i sta to odlucuje ucintkovitost musice....da li ce npr. bolje da lovi crna od crveno crne?! 🙂
 

Sana

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2010.
Poruke
236
Broj reagovanja
294
Lokacija
Ključ, BiH
Sinko to je vise filozofsko nego prosto :) mozes potrefiti boju i ubiti ribu. Mozes potrefiti siluetu i ubiti ribu. Napraviti siluetu i boju moze samo Bog. Tako da eto sad vidi, ako fali boje forsiraj siluetu sta da ti kazem....
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
904
Broj reagovanja
75
Najbolji test se radi kada riba zaista kida od rada uz ogromnu aktivnost.
U prethodna 2 izlaska u 2 nedelje nisam skinuo jednodnevku sa štapa, pošto radim samo 2 vrste siluete za tu imitaciju u više boja, zaključak je sledeći:
-Prvi izlazak uz solidnu aktivnost je radila zelena jer se rojila bwo.
-Drugi izlazak uz nenormalnu aktivnost nije želela zelenu već crvenu, dao se prevariti koji manji lipac na zelenu, ali crvena je uzimana po padu na vodu bez obzira čak i na promenu veličine kada su sve muhe iz odgovarajuće veličine bile uništene.
 

doca989

Newbie
Učlanjen(a)
17.08.2019.
Poruke
3
Broj reagovanja
0
Mene interesuje iskljucivo za klena...
Znaci kako sam skapirao,pravilo je da nema pravila 🙂
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.699
Broj reagovanja
1.000
Lokacija
Svilajnac
I prikradanje mestu a la operation ninjaaaa. Kao da nisi tu, inače džaba sve.
 

doca989

Newbie
Učlanjen(a)
17.08.2019.
Poruke
3
Broj reagovanja
0
Pocetnik sam u ovoj vrsti ribolova pa citam sve i svasta,edukujem se i patim muke sa jednom masinskom stegom koja i nije za tying....🙂
Ali imam volju,volim prirodu,ribolov i sad usao u musicarenje za koje sam mislio da je dosadno...pecao sam pre na plovak i dubinac,ali nista ne moze da se poredi sa fly fishing...kad prevaris ribu i vidis kako uzima tvoju rucno izradjenu musicu 🙃
Imao bih milion pitanja....da li igra ulogu gornji deo musice,sta predstavlja namotano pero,a sta dabing itd itd....
Pa ako neko ima vremena,u kratkim crtama da objasni,eto cisto da shvatim kako sve ovo funkcionise 🙂
Hvala svima unapred!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Pocetnik sam u ovoj vrsti ribolova pa citam sve i svasta,edukujem se i patim muke sa jednom masinskom stegom koja i nije za tying....🙂
Ali imam volju,volim prirodu,ribolov i sad usao u musicarenje za koje sam mislio da je dosadno...pecao sam pre na plovak i dubinac,ali nista ne moze da se poredi sa fly fishing...kad prevaris ribu i vidis kako uzima tvoju rucno izradjenu musicu 🙃
Imao bih milion pitanja....da li igra ulogu gornji deo musice,sta predstavlja namotano pero,a sta dabing itd itd....
Pa ako neko ima vremena,u kratkim crtama da objasni,eto cisto da shvatim kako sve ovo funkcionise 🙂
Hvala svima unapred!
Nece da moze u kratkim crtama. I nece da moze definitivno.... Non stop se nesto menja.
Za pocetak procitaj sve sto se pisalo o klenu.... Nije malo.... Ima bas dosta materijala. Ima ovde opasnih klenarosa
 
Vrh Dno