Bunyan Bug

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Spominjala se ova muva na forumu. Neki su ju probali neki samo mozda videli na slikama ili prvi put videli u filmu "A River Runs Through It" (1992).
Ja ju nisam isprobao ali hoću definitivno. Ovde na http://www.bunyanbug.com/ je sve važno, vezano za bunyanbug-a, lepo opisano.
Bunyan Bug ®
xmasbug.jpg
 

asader

Senior member
Učlanjen(a)
08.10.2007.
Poruke
254
Broj reagovanja
0
Lokacija
podgorica-trebinje
mozda je stvarno lovna kako kazu ali je meni nadasve ruzna muva.

ne mogu zamislit sebe da vezujem ovako nesto ama bas ne mogu
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ni killer bug nije lep ovako na oko ali meni je prekrasna muva, čak ni bambula nije neka lepotica, dapače, ali ja ju volim...unutrašnja lepota i vrednost  :doh: :D  :bleh: ;)

Šalu na stranu, mislim da muva sa ovolikom istorijskom vrednošću zaslužuje našu pažnju kao i druge stare, višestruko proslavljene, muve.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Nema lepa i ružna! Ako hvata ribe, onda je miss universum. Ovaj Bunyan Bug sigurno nije napravljen da privlači mušterije iz izloga prodavnice. Ne preostaje ništa drugo, nego da je napravljen da lovi ribe.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Mixmaster je napisao(la):
Nema lepa i ružna! Ako hvata ribe, onda je miss universum. Ovaj Bunyan Bug sigurno nije napravljen da privlači mušterije iz izloga prodavnice. Ne preostaje ništa drugo, nego da je napravljen da lovi ribe.

100%  :yeswink:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
nikad nisam pecao na ovu bubu,a da budem iskren neznam ni sta imitira??ima li neko iskustva sa njom na nasim rekama?
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.117
Broj reagovanja
943
Mixmaster je napisao(la):
Nema lepa i ružna! Ako hvata ribe, onda je miss universum. Ovaj Bunyan Bug sigurno nije napravljen da privlači mušterije iz izloga prodavnice. Ne preostaje ništa drugo, nego da je napravljen da lovi ribe.
Slažem se ja sam opet pod utjecajem ovog foruma počeo da pravim lijepe muhe s puno detalja ali znam da ću u Aprilu opet loviti na ružne i jednostavne iz razloga:
Učinkovitost (manje vremena i materijala za vezanje a isto ako ne i bolje lovi kao i detaljne imitacije koje su i naoko lijepe :yeswink:)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
sasats je napisao(la):
nikad nisam pecao na ovu bubu,a da budem iskren neznam ni sta imitira??ima li neko iskustva sa njom na nasim rekama?

imitira velike kamenjarke...a ta muva (imitacija) je starija od svih nas na forumu  :) prvi put se koristila još 1923. godine.
 
Vrh Dno