chernobyl ant

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
ovo sam nasao dok sam googlao nesto o Černobilju
ako neko moze da mi prenese svoja iskustva o ovom rusu
 
M

Mr.Zakula

Guest
Odlichna musica za jezersko mushicarenje.Cepa i klena i pastrmku.Meni se isto pokazala kao odlicna mushica za Moravu,tokom leta-kida!Lako se pravi,lepo pliva,trajna je.U globalu,super muva.Jedino sto moze da zavitlava jesu njene nogice od gume,jer se chesto klen zaleti na njih i prc...Promashaj!"Skakavac efekat".
 

Djenka

Junior member
Učlanjen(a)
24.01.2006.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
Ajde jedno "glupo pitanje". CEMU SLUZI ONO NARANDZASTO PARCE?
 

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
ja imam slicno to na majskoj musici,mislim da je tu zbog tezine,u vodi ide glava prema dnu zbog toga,(mozda sam lupio a mozda i nisam)
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
S obzirom na crna ledja, ova muva je slabo vidljiva (sa pozicije ribolovca), pa je to reseno dodatkom ovog signalizatora. Ja sam to tako ukapirao.
 

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
mislim da ce neko strucniji da ti vec pojasni
 
M

Mr.Zakula

Guest
Ta narandzasta "stvarcica" je ustvari indikator,koji pomaze ribolovcu da prati muvu.U ovom sluchaju on poboljshava i plovnost,jer je od policelona.
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
U ovom slucaju materijal je dovoljno plovan, a i oblik je takav da nikakav dodatak u prilog plovnosti nije potreban, te "stvarcica" ima samo jednu jedinu ulogu - VIDLJIVOST.
 
M

Mr.Zakula

Guest
Pepa,zanm ja da nije zbog plovnosti dodavan indikator,ali posto je tu,a i od policelona je,moze jos i da poboljsa plovnost...
 
Vrh Dno