Ciscenje paunovog pera

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.272
Broj reagovanja
315
Lokacija
Beograd
Mogao Sam da navezem al stigle udice pre par dana I poceo da vezem za Gradac a ono ubacise Moravicu pa sad jovo nanovo I za Gradac I za Moravicu a radon I million obaveza. Sasast hvala na podrsci. Iskreno za mene je I uspeh Kad odem na vodu. Ova godina tako sledeca drugacije.A sto se tice cascenja Imas pivo Kad se vidimo neovisno od plasmana :)

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.272
Broj reagovanja
315
Lokacija
Beograd
A I cekam da zazivi ovo takmicenje pa da se pojave suve eminencije ovog sporta kod nas pa da ih operem. E to ce mi biti zadovoljstvo a sa nekima koji demagogisu mogu na crtu uvek pa da vidimo no je fenjeras Xaxaxaxa
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
maric je napisao(la):
Mogao Sam da navezem al stigle udice pre par dana I poceo da vezem za Gradac a ono ubacise Moravicu pa sad jovo nanovo I za Gradac I za Moravicu a radon I million obaveza. Sasast hvala na podrsci. Iskreno za mene je I uspeh Kad odem na vodu. Ova godina tako sledeca drugacije.A sto se tice cascenja Imas pivo Kad se vidimo neovisno od plasmana :)
Kakva drama, za Moravicu ti treba par strimera i par tezih nimfi. Bas je problem vezati, imas jos 7 dana za to.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
maric je napisao(la):
A I cekam da zazivi ovo takmicenje pa da se pojave suve eminencije ovog sporta kod nas pa da ih operem. E to ce mi biti zadovoljstvo a sa nekima koji demagogisu mogu na crtu uvek pa da vidimo no je fenjeras Xaxaxaxa


Njima je veća frka nego tebi  :D  Ako ih pobediš, biće zezanja
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.153
Lokacija
Čačak
Baki svako takmicenje shvatam pomalo neozbiljno... :) kad se moze pecam bos :)
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Mani se toga. Neko ti je to već savetovao, ja samo da ponovim. Sad ne osećaš ali za 10-15 godina ćeš sigurno osetiti posledice. Ja sam tu školu platio kad su mi prsti leve šake ostali zgrčeni i nisam mogao da ih ispravim. A to sve zbog tega i mokrog kanapa za čamac po hladnom vremenu.
 
Vrh Dno