Climax Fly Line

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
649
Broj reagovanja
19
Slabo sam cuo o njima. Ima li neko iskustva?

Imaju da se kupe u Ribosportu u UE, a po ceni su ok! Nekih 2500din. Znam samo da su dugotrajne od jednog drugara iz Uzica.
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Mislim da ih diluju PKVM sistemi,BG.Imao sam,probao,ali među prvima ,pa proporcijalno znanju tadašnjem,nemam pojma šta da ti kažem.Ali nisu skupe,pa probaj ili pitaj Saleta.
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
649
Broj reagovanja
19
rabbit je napisao(la):
Mislim da ih diluju PKVM sistemi,BG.Imao sam,probao,ali među prvima ,pa proporcijalno znanju tadašnjem,nemam pojma šta da ti kažem.Ali nisu skupe,pa probaj ili pitaj Saleta.

Kakvi sistemi?
Kog Saleta?

Hvala! ;)
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ja sam imao taj konac.Pravi ga Kortland za pre svega Evropsko trziste.Odlican konac i nema sanse da se zeznes njegovom kupovinom.To mi je bio poslednji zeleni konac koji sam imao jer mi se smucila ta boja, a to je i jedina stvar koju sam mu zamerio(to mislim da tebi nece da smeta).
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Djomla je napisao(la):
rabbit je napisao(la):
Mislim da ih diluju PKVM sistemi,BG.Imao sam,probao,ali među prvima ,pa proporcijalno znanju tadašnjem,nemam pojma šta da ti kažem.Ali nisu skupe,pa probaj ili pitaj Saleta.

Kakvi sistemi?
Kog Saleta?

Hvala! ;)

Neki likovi iz BG,počeli su od mosta,sad imaju kao neku firmu.Na žalost,nemam broj.
A mislio sam na Saleta sa sajta,sale euro-fish.
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
649
Broj reagovanja
19
Hvala Gringo i Rabbit.

Sad sam gledao u Ribosportu u UE.Imaju Climax ali ne u velicini koja meni odgovara. Video sam zato Orvis Clearwater od 4000din, i mislim da je kvalitetan odokativno.
 
Vrh Dno