Cortland 444

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Po meni jedan od najboljih konaca koje sam koristio u zivotu. Dugo sam imao 444, DT boje kajsije i maximalno sam zadovoljan performansama koje ima. Lepo leti kroz vazduh, trenje je zanemarljivo (nema potrebe za cestim podmazivanjem )i sto je veoma vazno veoma je dugotrajan. Meni je trajao 4 godine, po dve za svaku stranu!
Salut!
 

Dacha

Newbie
Učlanjen(a)
22.11.2005.
Poruke
5
Broj reagovanja
0
Ako si za nesto u pravu to je za taj konac. Zna li neko gde moze da se kupi? ali WF. Pozdrav !
 

rasho

Senior member
Učlanjen(a)
29.11.2005.
Poruke
114
Broj reagovanja
1
Lokacija
Novi Sad
zadnji sam kupio u novom sadu na sajmu ribolova i lova, ali prosle godine sam kupio cortland 444 DT AFTMA 9 (sta ces kad se neko lozi da uhvati mladicu na musicar :) ) u Nisu kod Vanje. Prodavao je pribor za musicarenje, materijale i alat. Nikad ranije niti posle nisam bio u Nisu ali vidim da ima internet prezentaciju na adresi www.vania.co.yu . Od njega sam narucivao i kojekakve materijale nije bitno, ali bitno je to sto mi je tad rekao da moze sve da se uzme kod njega on ima nekog dobavljaca iz engleske ili sta vec pa je potrebno samo da se priceka.... i tako sam pricekao i dobio za 15-tak dana
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Pozdrav rasho,
i dobrodosao na sajt. Vanju dobro znam, ipak smo iz istog grada, ali koliko znam nesto je ufitiljio u zadnje vreme sa prodajom opreme. Mada mozda gresim. Ja sam kod njega i kupio Cortland.
BTW Pogledao sam vas sajt i mogu reci da je izvaredan. Nadam se da ce te uzeti ucesca na ovom sajtu jer bi voleli da imamo informacije o musicarenju van Srbije.
 

rasho

Senior member
Učlanjen(a)
29.11.2005.
Poruke
114
Broj reagovanja
1
Lokacija
Novi Sad
drago mi je dapostoje ljudi koje zanima sve ovo... pa bolje vas nasao..... hvala za pohvale u vezi sajta tek je postavljen inace drustvo je zakupilo i domen www.musicarenje.com.
Da ne skrecem sa teme kad smo vec kod ove strune meni bi trebala jedna cortland DT4F, serija nije bitna moze i 333
 
Vrh Dno