CTS blankovi

ILIJA

Senior member
Učlanjen(a)
29.06.2011.
Poruke
131
Broj reagovanja
0
Vidim da na forumu se nepise uopste za stapova napravljenih od CTS blankova.Jos sta je iznenadjujuce je to sto u Srbiji ima MG servis sto pravi ove stapove(citaj na dofat ruke) ali ipak se skoro svi clanovi ovog foruma odlucuju do dovuku stapove od inozemstva po mnogo tezim putem a jos teze sta se tice garancije. Neki komentar? Jer nevaljaju ili jednostavno nisu dovoljno IN? Od mojih drugova koji se bave spinom kazu da su zadovoljni a i da MG Servis radi stapove profesionalno.  Mene je privuklo to sto mogu da izaberem boju a bash sam se navuko na zutu. :drool:
Ajde neku  pomoc da ne bacam pare za djabe.Jer takav stap nemogu nikad da prodam ako mi ne odovara.
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
904
Broj reagovanja
75
verovatno nisu dovoljno IN ,cenim da 93 % ljudi(nusicara) ne interesuje da proba nesto sem Sage,Orvisa......

kroz moj licni posed je proslo 16 CTS stapova,a barem jos toliko od najboljih drugova(nema spin modela koji nisam probao na vodi)

mozda nekom legne ,mozda nekom ne,ali blankovi su im SAM VRH svetske proizvodnje u svakom segmentu,jos od prvog kupljenog cini mi 2008,mene kao spin stapovi nista drugo ne interesuje,a tako se prenelo i na musicarenje,garancija fenomenalno funkcionise,jedino sto se ceka recimo mesec,dva

da ne pricam hvalospeve,ne znam odakle si ,ali u Bgu mozemo organizovati probu za cts x904,x906 ,ako Maric hoce i x905,zatim mx 804.864,906
jos da neko dodje i donese z axisa da se uporedi sa mx 6icom cisto da vidis ,sve ce ti biti jasno  :hammer:
stap izadje oko 300e u regulare opremi,ako stavis sve od RECOILA +flor grade plutu  izadje 380e
moja trenutna paleta
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Idi bre Ilija sad me razocara. Pa sta ja palamudim vec par godina o CTS stapovima ;) Samo da njima pecam mada imam i Helios moram priznati :) u sustini kazes ti nama lepo za sta ti treba stap tj koju reku i dobijes sve servirano na tacni. Inace ja trenutno imam 2 komada CTS Affinity X 590-4 i jedan MX 480-4 a za mesec dana mi stize CTS Affinity X 1003-4 za nimfu a na prolece radim MX na 490-4 za Bosanske reke tj nimfarenje na vidjeno sto bi rekli. Savrsen stap za vodene zabacaje i za suvu ;)
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Nebo, jel si ti pecao tom 6-icom na Gradcu kad smo bili proletos?
 

ILIJA

Senior member
Učlanjen(a)
29.06.2011.
Poruke
131
Broj reagovanja
0
Pogledao sam malo njihov sajd.
Kako najuniverzalni stap uzet cu #4 , duzina 9,6 medium fast.
Boja zuta kako Loop Yelow line.
Izgleda da moram da cekam do marta jer samo sto su napravili porudjbinu a kasno je da me ubace.
Taman jos malo da istrazim
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Ilija zasto bas duzina 9.6?

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
I kad kažeš medium fast misliš li na MX? Oholi ako mu pukne vrh npr ne daj bože da može da skrati i da ima od 9 fita štap regularno. Pametno razmišljanje.
 

erminsisko

Junior member
Učlanjen(a)
28.03.2016.
Poruke
52
Broj reagovanja
1
Lokacija
Philippines
Mozda covek razmislja...: "10ka za nimfu . . 8.6 i 9ka za suvu" pa da se nadje negde na sredini :p  :smoke:
 

ILIJA

Senior member
Učlanjen(a)
29.06.2011.
Poruke
131
Broj reagovanja
0
Bas tako. U principu ocu da pecam na suvu ali u toku dana ako ne radi mrzi me da pecam sa dva stapa.  Ondak se prebacish na nimfu. Uvece opet na suvu. Kad padne mrak moze i neki strimer da bacish...
I takoodje nisam siguran odakle je to pravilo da za suvu je max 9 fita, a duzi od toga je za nimfu.
To mislim da se rodilo po nasim forumima. Mozda i gresim. Nisam neki ekspert.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Kad se naviknes svaki valja. Al do 9ft je realno lakse mahati. Pogotovu po dzunglama :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

ILIJA

Senior member
Učlanjen(a)
29.06.2011.
Poruke
131
Broj reagovanja
0
Mozda i #3-ku uzmem.  Nego nigde ne mogu da nadjem tezina ovih stapova. Naravno zavisi od opremu koju stavish ali sam blank jel u kategorij lakih?
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
904
Broj reagovanja
75
Na njihovom sajtu izaberes opciju koju zelis,duzinu,klasu,br delova... I ispod ti automatski isčita podatke o blanku,te tako bi 963 u 4 dela bio 33g, 6 ica moja je teska 83g ,a 4ka 75g gotovi,a 18ica 180g. Sto delom zavisi od opreme koju izaberes ,ali po pravilu najvise nosi halter jer su tezine sarolike od 20-50g,karike mogu biti na 1-2g razlike na ceo set,a pluta je manje vise iste tezine bez obzira o kojoj klasi se radi
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Pluta varira i do 10 gr :) e sad zajebano je i ako halter ima široku rupu pa sve što je izmedju haltera i blanka mora da se popuni epoksijem tako da i tu dodje par grama. Nakupi se to ;)
 
Vrh Dno