CTS blankovi

gomboc

Newbie
Učlanjen(a)
30.01.2009.
Poruke
16
Broj reagovanja
8
Ma sve je jasno sto se konca tice. Znam da se ovaj providni efekat dobija svilom.

Nema sta, stvarno pedantno i lepo uradjeno. Ne znam da li iko od proizvodjaca danas nudi te karakteristike stapova za ove pare.

2006-2007 kad sam krenuo ozbiljnije da masem, uzeh novog Z Axisa u Eurofishu za 400€. Mislim da je sad misaona imenica naci nesto polovno u tom kvalitetu za te pare.
 

Mlinka

Full member
Učlanjen(a)
10.03.2011.
Poruke
642
Broj reagovanja
1.315
Lokacija
Đurđevac, Podravina, Hrvatska
nije baš za uspoređivat cijenu custom izrađenog štapa u Srbiji sa cijenom štapa u trgovinama... kad bi realno uspoređivali ima firmi koje konkuriraju, ali sve je to iz klase 700+ eura
 

gomboc

Newbie
Učlanjen(a)
30.01.2009.
Poruke
16
Broj reagovanja
8
Akcenat je bio na prosek cene modela iz premium segmenta nekad i sad nebitno da li je motan ili ne. Gledam da za svoj novac dobijem najvise. Po vidjenom mislim da je to u ovom momentu CTS od svega meni lako dostupnog.

Meni je licno nebitno da li je vezivan ili fabricki, u ribolovu to ne osetim. Naravno, svestan sam razlike u ceni jednog i drugog.
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
914
Broj reagovanja
82
Imate i Maven koji je u stvari CTS odeljak za gotove štapove, nije teško pogledati cene, koje su zaista velike.

Naša je sreća, te još ručni rad u ovom segmentu nije astronomski skup.

Ja sam uvek više voleo custom štapove, najviše zbog dužine i oblika drške tj rukohvata, a ostalo dođe kao fino izbiranje opreme 😁
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
I garancija te servis štapova.Mnogi imaju polomljene štapove koje ne mogu da poprave,nema za njih rezervnih dijelova.
 
Vrh Dno