CTS blankovi

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
921
Broj reagovanja
87
Maricu koje to plute variraju po 10 g na istu duzinu i precnik ? Mozda samo one tvoje sa umetnutim prstenovima od mrvljene plute koje joj podizu gramazu  :hammer: regularne ne
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Ova sad sto sam uzeo ima 10 gr tvoja je oko 20 tj 19gr. Na to mislim ;)
 

misha

Junior member
Učlanjen(a)
03.01.2006.
Poruke
51
Broj reagovanja
0
Tezinu blanka uzmi sa rezervom. Ja sam uzeo affinity x 905/4, tezina na sajtu je 39 gr, dok je moj blank bio 46g.
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
921
Broj reagovanja
87
tvoja ima 10,a moja 14 sto je i razumljivo jer je tvoja kraca za pola cm i duplo tanja u prvih 5 cm
 

ILIJA

Senior member
Učlanjen(a)
29.06.2011.
Poruke
131
Broj reagovanja
0
maric je napisao(la):
E Ilija onda uzmeš 9.6 #3 X i završiš.
Sad sam primetio. Ovo X znaci da je brz stap?
Sta cu dobiti ako uzmem 9,6#3fast?
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
921
Broj reagovanja
87
Dobijes brz stap klase #3 na 9'6''  :hammer:  izvini malo sale nije na odmet

pri izboru mozes uzeti u obzir sa je X xtra fast stap i bas je brz i podnosi jace strune,ja sam sa sa X904 bacao strunu klase 6 i pecao na Drini i rio gold #5 pre toga
Mx karakterisan kao medium fast je fast stap kao i Z Axis i do sada sa svim strunama koje sam probao odgovara mu klasa koja i jeste (mada izuzetno baca i najbolje mu lezi vision extreme distance 5) dakle trpi i underlining ,a sa nekima mu i prija
a X trazi tezu strunu i trpi overlininig ,nadam se da ce ti to biti od koristi

sto se tice drzanja ribe oba su mi odlicna i prave pravu punu parabolu (nisu kruti) sa tim sto MX pruza mozda malo vise uzitka u smislu savijanja
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
neba je napisao(la):
Dobijes brz stap klase #3 na 9'6''  :hammer:  izvini malo sale nije na odmet

pri izboru mozes uzeti u obzir sa je X xtra fast stap i bas je brz i podnosi jace strune,ja sam sa sa X904 bacao strunu klase 6 i pecao na Drini i rio gold #5 pre toga
Mx karakterisan kao medium fast je fast stap kao i Z Axis i do sada sa svim strunama koje sam probao odgovara mu klasa koja i jeste (mada izuzetno baca i najbolje mu lezi vision extreme distance 5) dakle trpi i underlining ,a sa nekima mu i prija
a X trazi tezu strunu i trpi overlininig ,nadam se da ce ti to biti od koristi

sto se tice drzanja ribe oba su mi odlicna i prave pravu punu parabolu (nisu kruti) sa tim sto MX pruza mozda malo vise uzitka u smislu savijanja





Nebo koliko su tacno tebe kostala ta dva stapa , mislim na 4# i 6#
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
921
Broj reagovanja
87
po 380e svaki,sa recoil opremom i flor grade plutom,u suprotnom moze da se ustedi 25 e na karikama ,40e na halteru i 15 e na pluti ,a ja sam jos kupovao i sam konce za karike(zbog zeljene boje odnosno transparentnosti) to i nije neka cifra(mislim za konce)

a za 18 ne smem ni reci,posto ima torzite karike koje kostaju koliko i dobar stap  :D

 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
neba je napisao(la):
po 380e svaki,sa recoil opremom i flor grade plutom,u suprotnom moze da se ustedi 25 e na karikama ,40e na halteru i 15 e na pluti ,a ja sam jos kupovao i sam konce za karike(zbog zeljene boje odnosno transparentnosti) to i nije neka cifra(mislim za konce)

a za 18 ne smem ni reci,posto ima torzite karike koje kostaju koliko i dobar stap  :D




Hvala  :)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Pa ti meni Džoni ne veruješ? Ccc....sve zavisi od opreme. Ako znaš da veze s sprovodnice i stavljas pultu štap može da te izadje i 240e npr ako uzmeš neke bzv komponente ali ako već praviš štap uzmi sve da valja pa ako se zajebes da lukas ko covek Xaxaxaxaxaxaxa.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Ilija sacekaj da meni stigne 10 fita #3 X pa onda odluči da li ces 9.6 da uzimas X ili MX u suštini nećeš pogrešiti sta god da odlucis
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
921
Broj reagovanja
87
240 ne moze izaci nikako cak ni ako sam vezes
mozes da izvedes npr halter pacbay oko 15e,umesto recoila koji je min 50e
ono sto bi ozbiljno razmislio i probao su H&H Seymo thin wire ukoliko naravno uopste zelis snake karike one su oko 10e set za razliku od REC-a koji je 36e
tu dodas i striper koji je od 5-15e
i za plutu ne bi zalio imas flor grade za 22,5 e u odnosu na npr neku obicnu od 10e


 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
maric je napisao(la):
Pa ti meni Džoni ne veruješ? Ccc....sve zavisi od opreme. Ako znaš da veze s sprovodnice i stavljas pultu štap može da te izadje i 240e npr ako uzmeš neke bzv komponente ali ako već praviš štap uzmi sve da valja pa ako se zajebes da lukas ko covek Xaxaxaxaxaxaxa.





Maricu naravno d ti verujem ali me cisto zanimalo koliko je kostalo Nebu , jer brate ovi random- custom  stapovi svakome razlicito izadju cenovno  :yeswink:
 

Ivan_bgd

Junior member
Učlanjen(a)
20.03.2015.
Poruke
37
Broj reagovanja
2
Koliko izadje sklapanje svega toga, jel tipa 30% od materijala kao kod stolara ili ima neki cenovnik?

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
921
Broj reagovanja
87
Ruke su oko 50-60e u svoj toj prici  ;)
 
Vrh Dno