CTS blankovi

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
905
Broj reagovanja
75
Mislim da koriste american brend snakes  ,al nisam siguran,al koriste pacific bay haltere
 

ILIJA

Senior member
Učlanjen(a)
29.06.2011.
Poruke
131
Broj reagovanja
0
maric je napisao(la):
Ilija sacekaj da meni stigne 10 fita #3 X pa onda odluči da li ces 9.6 da uzimas X ili MX u suštini nećeš pogrešiti sta god da odlucis
Moze. Ti si iz Bg jel?
Mozda kad budem porucivao u MG servisu prvo da probam pa ondak da odlucim. Mada u sustini za nizih klasa vise volim medium fast. To je zbog pecanje na suvu. Ti si tvoj porucio za nimfu jel?
Koju si boju izabrao?
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
905
Broj reagovanja
75
eve ga mx 864 u akciji sa omanjim limskim lipcem,da i Maric vidi kad je jaka i veca voda na Limu se zestoko otima  :hammer:

https://www.youtube.com/watch?v=uRPogqlMHUM&feature=youtu.be
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
ILIJA je napisao(la):
Moze. Ti si iz Bg jel?
Mozda kad budem porucivao u MG servisu prvo da probam pa ondak da odlucim. Mada u sustini za nizih klasa vise volim medium fast. To je zbog pecanje na suvu. Ti si tvoj porucio za nimfu jel?
Koju si boju izabrao?
Da za nimfu :) boja golden olive a 490-4 ce vrv biti golden brown. Iz Bg sam. Onda naruči MX.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Nebo jel ti ovo karika malo u krivo? I reci mi jel ono indikator?
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
905
Broj reagovanja
75
i sve to vidis,samo izgleda ne kada lipac kupi sa povrsine  :hammer: pa sta ce meni indikator crni Maricu,to je nesto posebno sto pomaze pri lovu suhom muhom  :hammer:

nije kriva karika  ;) verovatno neki bag na snimku
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Pa znam ja da ti pecas na suvu za to se zacudih.
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
905
Broj reagovanja
75
Spao mi neki budjavi konektor ,pa sam vezao perfection loop direkt na kanapu  :hammer: :hammer: :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Pa vidim ja indikator jbt. Ti ko Mita. Dobra fora moram za takmicenje da navezem a ne mogu da me diskvalifikuju ;)
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
905
Broj reagovanja
75
Eto iz nehata si dobio vrhunsku ideju  :hammer:
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
neba je napisao(la):
Spao mi neki budjavi konektor ,pa sam vezao perfection loop direkt na kanapu  :hammer: :hammer: :hammer:




Sto ne koristis monofil sa nail knot direktno na knap , jebes upredeni pa konektor pa sve 100kila zajedno  :hammer: , sa ovim pada ko pahulja  :yeswink:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
nikola renegade je napisao(la):
Sto ne koristis monofil sa nail knot direktno na knap , jebes upredeni pa konektor pa sve 100kila zajedno  :hammer: , sa ovim pada ko pahulja  :yeswink:

Dzoni ti si visa faza  :hammer: :hammer: :hammer:
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
905
Broj reagovanja
75
Fini mali konekori od smith varivas kompanije su meni najelegantnije resenje,brzo se menjaju predvezi nikad ne spadaju,ne koristim upredene vec iskljucivo monofilne lidere
Ovo je bilo samo za taj dan na vodi jer su mi ostali dobri konektori u kuci gdi smo odseli
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
neba je napisao(la):
Fini mali konekori od smith varivas kompanije su meni najelegantnije resenje,brzo se menjaju predvezi nikad ne spadaju,ne koristim upredene vec iskljucivo monofilne lidere
Ovo je bilo samo za taj dan na vodi jer su mi ostali dobri konektori u kuci gdi smo odseli





Razumemo se , upredeni ne koristim godinama , meni odgovara najvise monofil direkt na kanap , i to najcesce tiemco , koristio sam varivas sa vazdusnim kanalima za suvu ali ima mnogo memorije  :doh:
 
Vrh Dno