CTS blankovi

gomboc

Junior member
Učlanjen(a)
30.01.2009.
Poruke
23
Broj reagovanja
12
Ma sve je jasno sto se konca tice. Znam da se ovaj providni efekat dobija svilom.

Nema sta, stvarno pedantno i lepo uradjeno. Ne znam da li iko od proizvodjaca danas nudi te karakteristike stapova za ove pare.

2006-2007 kad sam krenuo ozbiljnije da masem, uzeh novog Z Axisa u Eurofishu za 400€. Mislim da je sad misaona imenica naci nesto polovno u tom kvalitetu za te pare.
 

Mlinka

Full member
Učlanjen(a)
10.03.2011.
Poruke
643
Broj reagovanja
1.328
Lokacija
Đurđevac, Podravina, Hrvatska
nije baš za uspoređivat cijenu custom izrađenog štapa u Srbiji sa cijenom štapa u trgovinama... kad bi realno uspoređivali ima firmi koje konkuriraju, ali sve je to iz klase 700+ eura
 

gomboc

Junior member
Učlanjen(a)
30.01.2009.
Poruke
23
Broj reagovanja
12
Akcenat je bio na prosek cene modela iz premium segmenta nekad i sad nebitno da li je motan ili ne. Gledam da za svoj novac dobijem najvise. Po vidjenom mislim da je to u ovom momentu CTS od svega meni lako dostupnog.

Meni je licno nebitno da li je vezivan ili fabricki, u ribolovu to ne osetim. Naravno, svestan sam razlike u ceni jednog i drugog.
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
931
Broj reagovanja
90
Imate i Maven koji je u stvari CTS odeljak za gotove štapove, nije teško pogledati cene, koje su zaista velike.

Naša je sreća, te još ručni rad u ovom segmentu nije astronomski skup.

Ja sam uvek više voleo custom štapove, najviše zbog dužine i oblika drške tj rukohvata, a ostalo dođe kao fino izbiranje opreme 😁
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
I garancija te servis štapova.Mnogi imaju polomljene štapove koje ne mogu da poprave,nema za njih rezervnih dijelova.
 
Vrh Dno