Da li lice na nesto ove ninfe

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Par dana sedim i razmisljem kako i sta uraditi a napraviti nesto sto bi na prvi pogled delovalo kao nesto sto jos nije napravljeno??
Ali to mislim da nije moguce,namotao sam i dosta ninfi licno mojih GARANTOVANO ruznih,nikakvih ali negde sam cuo da su bas takve ninfe lovne.
Izneo sam ovu temu da bi i vi nesto o tome napisali odnosno o ninfama koje ste sami u svojim glavama slozili i stavili nau dicu..
Ja ono sto sam stavio zasugurno znam da ce vas nasmejati do suza

--POGLEDAJTE--
-----I PISITE-----
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Fotografije su ti loše, ali nimfice nisu. Daleko od toga da su loše. Izgleda da su adekvatno otežane, tako da će uz  pravilno vođenje sasvim sigurno doneti dobar ulov.
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Lepo motas. Treba jos vezbe ali si savladao koliko vidim! Moja zamerka je na mali ubodni ugao na prve dve muve.
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Samo prve dve muve valjaju, ove ostale daj meni :).
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Lijane onog belog crvica neces skidati sa tipeta kad odes na neku baru  :tbumb:  Bas juce sam na J.Moravi hvatao belicu na slicnog crvica,obozavaju ga.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Evo jos par nimfi iz mog repertoara sakrivenih u kutijici jednog poznatog SVETSKOG KREATORA . :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Polako, Blue Fox je tek odskora počeo da ih pravi. S obzirom na to odakle je i sa kim se druži, nema razloga da već za par meseci ne počne da pravi one koje će da te oduševe već na prvi pogled.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Daleko ot toga da moze neko da me uvredi svojim misljenjem,cak stavise i postujem...
Mozda jesu tebi ruzne ali pegavim lepoticama kojima je obasipan TOPIC "Danas sam musicario" i sto se da videti naprosto ih obozavaju... :smoke: :smoke: :smoke: :smoke:
Mixu  :respect1:  :respect1: :respect1: :respect1: :respect1: :respect1: :respect1: :respect1: :respect1:
 
Vrh Dno