Dabing dispanzer

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Skoro sam narucio i stiglo mi je od Taimen a ovaj dabing dispanzer sa 30 antrona u stvarno korisnim bojama. dispanzer ima po 15 pregrada sa jedne i sa druge strane. Cena od 20 e ne opravdava kolicinu ali za put kada se krene negde a planira se praviti musica na licu mesta onda vredi. u jednoj pregradi po slobodnoj proceni ima za oko mozda 50 tak musica npr za 12 ce. mozda i gresim. to zavisi koliko ide i gde dabinga.
 

Prilozi

  • 30-cube-mas-oliv-duza.jpg
    30-cube-mas-oliv-duza.jpg
    91,5 KB · Pregleda: 253

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Ne mogu da procenim ovako odokativno. Koje su dimenzije ovog pakovanja?
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
45x55x60. zaista malo ali za one potrebe za koje sam to uzeo i namenio vise nego dovoljno
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Djole prvo SLF Master Class dispenzer u Taimenu kosta 25.99e i nikad nije bio 20e. Zabrinuo si me da sam skup kod mene je 1950 din :D

Drugo, kad procitas za koje je musice onda shvatis da to i nije tako malo kolicinski. A trece imam bre prazne te kutijice pa unutra strpas sta hoces. Ja sam za sebe natrpao 30 boja po 15 od Ice dubbinga i STS Trilobal dubbingai milina.
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
simpson H je napisao(la):
A trece imam bre prazne te kutijice pa unutra strpas sta hoces. Ja sam za sebe natrpao 30 boja po 15 od Ice dubbinga i STS Trilobal dubbingai milina.

Koliko su ti prazne kutijice? :D
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
lazza je napisao(la):
Ne mogu da procenim ovako odokativno. Koje su dimenzije ovog pakovanja?
Znaš kolikih je dimenzija, kad u ovu jednu pregradu nemožeš da zabiješ palac :D
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
simpson H je napisao(la):
Djole prvo SLF Master Class dispenzer u Taimenu kosta 25.99e i nikad nije bio 20e. Zabrinuo si me da sam skup kod mene je 1950 din :D

Drugo, kad procitas za koje je musice onda shvatis da to i nije tako malo kolicinski. A trece imam bre prazne te kutijice pa unutra strpas sta hoces. Ja sam za sebe natrpao 30 boja po 15 od Ice dubbinga i STS Trilobal dubbingai milina.

Citaj! Napisao sam antron i lepo dao cenu. Mora da te opominjem kao ti mene kad ne procitam sve. jedino je slika druga. a dispanzere te sto imas skloni u subotu se vidimo  ;) a za cenu ovog drugog sa slike si u pravu i tvoja cena je dobra. takodje i ostalo je OK.
 
Vrh Dno