Danas sam mušičario

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ako su na ovom forumu okupljeni ljudi koji često idu na pecanje, ovo će biti najposećeniji topic. Ovde treba opisati dan proveden u ribolovu mušicom. Neka ovo bude naš dnevnik. Ja ću početi da ga popunjavam kada se vratim iz ribolova, večeras.
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Kao neka vrsta kalendara.
Kada, gde, kakva je voda, vreme, koje ribe itd..

Dobra ideja  :tbumb:
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Još da onaj lenji admin Lucky stavi ovaj thread kao sticky... Mada mislim da ovako nešto postoji na forumu.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Nesto bih nadovezao na ovaj post iz razloga da ne otvaram novi a ako ima interesovanja neka ide kao new. Radi se o tome da sam primetio kod vecine takmicara (ne musicara jer nisam bio ni na jednom takmicenju, na sledecem da) da vode licni dnevnik u kome upisuju ne samo koliko su ribe ulovi vec i neke njima bitne podatke (vreme, pritisak, temperatura vode i vazduha, mamci, primame...), zatim sa i video a i citao da neki rekreativci takodje vode licne beleske o pecanju sa tog dana vise kao neki podsetnik koga ce nekada da procitaju i podsete se lepih trenuta sa vode, druzenja i sl. E sada me interesuje ima li toga kod musicara - takmicara, rekreativaca. Licno ne vodim nista slicno pa me ovo interesuje, sem neke beleznice u kojoj volim da zapisem neke od recepata za pravljenje muva.
 

L1ch

Junior member
Učlanjen(a)
04.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nish
hehe ovo me potsetilo detinjsta kada sam svrljao dnevnik. dobra ideja :tbumb:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Danas sam mušičario na barama i, za kratko vreme, na strimera "Dr.Lucky", izvukao... pa vratio... :-X Ako ovde ispisujem sve što ulovim, čak i ako vratim, do kraja godine će me izbaciti iz udruženja sportskih ribolovaca i zabraniti mi da mušičarim do kraja života. Dakle, lepo sam se proveo, a o ulovu neću da pišem.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Samo ti pisi Mixe ne se sekiraj nista,necem ti uznem za zlo
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Ima ko oće, ja na primer...  :)
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Baš strimerima na klena u februaru... malo ne pije vode :eek:
A možda su i ... skakale na bambulu  :'(
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Znao sam  :doh:. Trebalo je samo da upišem "Danas sam mušičario" i da pribeležim recku. Ako budemo objašnjavali gde, zašto, kako...moglo bi ovo da se pretvori u raspravu. Postoje druge teme za objašnjavanje kako, koliko, u koje vreme, da li zadržati ribu, zašto mušičarenje, suva ili nimfa.... Ovde samo treba ubeležiti da je dan protekao u mušičarenju, kako bismo uvideli koliko često nam se to dešava. Sve osim toga je offtopic, pa i ovo što sam ja sada ispisao.
Ja se i ovog trenutka spremam za mušičarenje grgeča sitnim strimerima i krupnim nimfama, pa ću, ako Bog da, i danas da mušičarim.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Danas sam mušičario na starom koritu Nišave, kod Niške Banje. Barsko mušičarenje u potpuno bistroj vodi. Lepota.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
gringo je napisao(la):
I sta si upecao  :bleh:
Kao što već napisah, o ulovima treba pisati na drugim mestima. Ovde samo treba ubeležiti da je dan proveden u mušičarenju.
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Pa to je bre dosadno. MORA da bude prica kako, gde, sta, koliko....., inace niko nece da cita "bio sam danas u ribolovu"  :nowink:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Samo da ubeležim da sam danas mušičario.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno